Valvadis

O nas.
Awatar użytkownika
Valvadis
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2008, o 11:23

Valvadis

Postautor: Valvadis » 22 lis 2008, o 23:15

Witam serdecznie

Nazywam się Jakub i interesuje się wszystkimi grami na konsolę, a w szczególności rpg. Niestety angielski nie jest moją mocną stroną, ponieważ mam mały uraz to tego języka i po maturze nie będę go kontynuował. Dla własnej satysfakcji uczę się drugiego języka, ale aż wstyd się przyznać jakiego :p . Dlatego właśnie trafiłem tutaj i jestem bardzo wdzięczy wszystkim za tłumaczenie gier. Myślę, że będę mógł pomóc w korekcie, ale o tym zdecydujecie sami.

Jeszcze raz witam wszystkich
Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...”. - Antoine de Saint-Exupéry

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Valvadis

Postautor: mendosa » 22 lis 2008, o 23:44

Cześć :) .
Przyznaj się - ten drugi to russkij jazyk? Jeżeli chcesz pomagać w korekcie, to zapraszam Cię choćby do tego tematu. Co prawda to nie RPG, tylko przygodówka, i nie na konsolę, tylko na PC, ale jakie to ma znaczenie ;). Witam i pozdrawiam :D .
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Valvadis

Postautor: Norek » 22 lis 2008, o 23:44

Witam na forum, mam nadzieję że dobrze spędzisz z nami czas i - jeśli będziesz oczywiście miał coś do powiedzenia w jakiejkolwiek kwestii - udzielał się.
Jeśli chcesz brać udział w korekcie przy jakimś tytule, to przede wszystkim ważne żebyś dobrze czuł się z językiem polskim. Znajomość obcych języków jest dobra przy tłumaczeniach, hehe:)
Oj, pochwal się jakiego języka się uczysz, może rosyjskiego? To nie wstyd:)
Niemiecki, francuski, czeski, wszystko przejdzie:)
Pozdrawiam i do przeczytania!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Valvadis
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2008, o 11:23

Re: Valvadis

Postautor: Valvadis » 23 lis 2008, o 09:15

No z językiem polskim jakoś mi idzie ;) Myślę, że potrafię trochę więc jak napisanie jednego zdania.

Co do tego języka to sami się oto prosicie... Łacina, ale wersja cenzuralna :D

Clara kurva pie vinco - Krzywą maczugą pobożnie zwyciężam.
Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...”. - Antoine de Saint-Exupéry

abrasante

Re: Valvadis

Postautor: abrasante » 23 lis 2008, o 11:01

O :) i oto przykład kulturalnego nowego użytkownika, przyjdzie, przywita się... a nie od razu z mordą jak inni :P

Witoj :)

Odnośnie łaciny... ciężko jest się jej uczyć nie znając hiszpańskiego... wiem co mówię :) 3 lata się uczyłem łaciny i greckiego na zmianę... pieprzone odmiany słów...

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Valvadis

Postautor: Norek » 23 lis 2008, o 11:56

Jestem zaskoczony, oczywiście pozytywnie:)
Będę widział do kogo się zgłosić jak będę miał problemy z jakimiś sentencjami tudzież czymś innym.
Długo już ciśniesz łacinę?
Pozdrawiam:)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Valvadis
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2008, o 11:23

Re: Valvadis

Postautor: Valvadis » 23 lis 2008, o 14:18

No hiszpański też piękny język ;) ale w planie po łacinie mam włoski...

Z łaciną dopiero zaczynam, pierwszy rok, bo to mam w profilu szkoły - historyczny.
Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...”. - Antoine de Saint-Exupéry


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości