Witam Serdecznie! ;)

O nas.
Awatar użytkownika
Seba7225
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2013, o 11:51

Witam Serdecznie! ;)

Postautor: Seba7225 » 16 mar 2013, o 16:53

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum! Jestem Sebastian i mam 16 lat. Moje doświadczenie z tłumaczeniem jest dla mnie wystarczające, a moje przetłumaczone projekty to parę gier java takie jak "BeautyCenter" i "Bet On Soldier" oraz gra na platformę N-Gage "SSX Out of Bounds", która nosi teraz nazwę "SSX 2012". Gra nie tylko została przetłumaczona, ale także podmieniłem w niej cały soundtrack oraz trochę szatę graficzną (tło w menu oraz nowa ikona). Oprócz samym tłumaczeniem interesuję się także ingerowaniem w pliki gry, aby pozmieniać czasem szate graficzną (np. tekstury) oraz dźwięk. Czasami także zrobię jakąś modyfikację do gry, a moją pierwszą (i jak na razie jedyną) było zmienienie każdej broni na automatyczną z magazynkami o pojemnośći około 10.000 naboi w grze "Call of Duty" na platformę N-Gage, a sam mod nazwałem "FULL AUTO".Przetłumaczyłem także kilka mniejszych aplikacji na symbiana jak np. "OGGPlay". Czyli głównie tłumaczę gry i aplikacje mobilne (zwłaszcza symbian S60v1/2), ale mam nadzieję, że będę także próbował swoich sił na większych platformach jak np. PS1 (od czegoś trzeba zacząć ;) ), a później jeszcze i może na Nintendo DS. Mam nadzieję, że komunikacja na forum między mną a Wami będzie przebiegać bez problemów i zgrzytów ;). Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam!
Obrazek

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Witam Serdecznie! ;)

Postautor: ikskoks » 16 mar 2013, o 19:12

Witamy na forum. Też mam nadzieję, że komunikacja będzie sprawnie przebiegać ;p
będę także próbował swoich sił na większych platformach jak np. PS1
Co dokładnie cię interesuje z gier na tę platformę?

Awatar użytkownika
Seba7225
Posty: 7
Rejestracja: 15 mar 2013, o 11:51

Re: Witam Serdecznie! ;)

Postautor: Seba7225 » 16 mar 2013, o 19:19

Witamy na forum. Też mam nadzieję, że komunikacja będzie sprawnie przebiegać ;p
będę także próbował swoich sił na większych platformach jak np. PS1
Co dokładnie cię interesuje z gier na tę platformę?
Interesowałoby mnie coś z tej listy:
Driver 2 Back on the Streets
Army Men 3D
Rainbow Six: Rougue Spear
SledStorm
i może jeszcze jakieś...no chyba, że tytuły, które wymieniłem zostały już spolszczone to wtedy wybiorę coś innego.
Obrazek


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości