Dzień Dobry Wieczór

O nas.
PeReS
Posty: 6
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:48

Dzień Dobry Wieczór

Postautor: PeReS » 11 kwie 2013, o 13:13

Witam,
jestem Kasper mam 25 lat. Trafiłem tu dzięki Żywym Trupom. Nie nie jestem martwy , oni też jakoś zbyt sztywni byli by mnie tu podrzucić i w ogóle jakoś tak błe. W każdym razie od pewnego czasu szukam jakiegoś hobby, a że uwielbiam grać i lubię język angielski to może, bym się przydał do pomocy . Kawę lub jedzenie przynieść, no dobra ugotować jak już. W każdym razie miło poznać i mam nadzieję, że nie wypadnę w waszych oczach na trolla, no chyba że wam zależy to mogę też być mocno anty. Co do twórczości to swego czasu pisałem różnego rodzaju wierszyki lub po prostu rymowanki. Tyle o mnie Witam raz jeszcze i pozdrawiam

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Dzień Dobry Wieczór

Postautor: ikskoks » 11 kwie 2013, o 19:22

Witamy na forum! ;p

Myślę, że szybko się tu zadomowisz. Planujesz założyć swój własny projekt? Masz jakąś grę na oku? ;)

PeReS
Posty: 6
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:48

Re: Dzień Dobry Wieczór

Postautor: PeReS » 12 kwie 2013, o 01:39

Co do zakładania projektu to raczej trudno bo jednak od strony technicznej to raczej mizernie wypadam. Jak to się mówi wole być żołnierzem na froncie niż generałem gdzieś tam. Wiec bardziej pomoc przy tłumaczeniu i próby dubbingu. Co do gier to mam jeden czy 2 pomysł ale to już w przeznaczonym do tego dziale je podam.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Dzień Dobry Wieczór

Postautor: ikskoks » 12 kwie 2013, o 06:34

Mamy tutaj kilka osób, które mogłyby pomóc ci w kwestiach technicznych, więc z tym nie ma najmniejszego problemu. ^^

Jakby co możesz założyć temat w dziale "Technikalia" i rozpocznie się dyskusja. ;p


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości