Hej!

O nas.
Neutralize
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 13:32

Hej!

Postautor: Neutralize » 14 kwie 2013, o 13:43

Witam wszystkich!
To od początku! Mam na imię Marta, mam 21 lat. Zaglądam tu od dłuższego czasu. Jako że jestem studentką informatyki interesuję się wieloma zagadnieniami związanymi właśnie z komputerami :). Do tego lubię grać w gry i od kilkunastu lat uczę się angielskiego. Jako że denerwuje mnie granie po angielsku i niemal za każdym razem poszukuję tu spolszczenia pomyślałam, że czemu by nie spróbować od tej drugiej strony - zamiast poszukiwania spolszczeń - pomagać przy ich tworzeniu. Jako że jestem nowa, jestem w tym zielona, oczywiście prócz samego tłumaczenia tekstów chętnie nauczę się wszystkiego, co niezbędne!
Póki co napisałam post w dziale z Walking Dead (tutaj też odnalazłam spolszczenie do epizodów od 1 do 5, teraz czas na Survival Instinct!), może znajdzie się gdzieś dla mnie coś do roboty :).
Swoich pomysłów na tłumaczenia nie mam, ale chętnie podejmę się każdej 'pracy'.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Hej!

Postautor: mendosa » 14 kwie 2013, o 13:49

Witaj na forum :)

Polecam zaglądanie na Krzykacza! - szałt na dole strony głównej forum. Obecnie tworzone spolszczenia znajdziesz w dziale Projekty, wydaje mi się że jest w czym wybierać. Pozdro. :D
N.E.M.O.

Neutralize
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 13:32

Re: Hej!

Postautor: Neutralize » 14 kwie 2013, o 14:58

Dzięki za powitanie i pierwsze rady ;)! Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Hej!

Postautor: Norek » 14 kwie 2013, o 18:23

Również witam na forum :)

Miło widzieć kogoś nowego piszącego na poziomie - to dobrze wróży Twojej obecności na GPP.
Mam nadzieję, że w przekładach radzisz sobie równie dobrze, jakby co zawsze jesteśmy do pomocy.
Za radą mendosy zapraszam na Krzykacz na stronie głównej forum.

Pozdrawiam^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Hej!

Postautor: ikskoks » 14 kwie 2013, o 19:59

Witaj! Mam nadzieję, że spodoba ci się u nas i zostaniesz na dłużej.
W jakie gry najbardziej lubisz grać? Na jakim kierunku studiujesz?

P.S. Mam pewien sentyment do imienia Marta ;p

Neutralize
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 13:32

Re: Hej!

Postautor: Neutralize » 15 kwie 2013, o 15:59

W jakie gry najbardziej lubisz grać? Na jakim kierunku studiujesz?
Dosłownie różne ;) nie przepadam jedynie za przygodówkami.. Jakbym miała wymienić, aktualnie gram w Dragon Age. Dopiero skończyłam Walking Dead (chodzi o część z epizodami), wcześniej nowy Tomb Raider i Assassin's. Mam sentyment do Age Of Empires, do której czasami wracam.. A z dziewczynami z roku lubimy zrobić od czasu do czasu turniej Fify :p... Także zakres tematyczny gier dość szeroki. Co do kierunku - tak jak napisałam, informatyka i do tego agroinżynieria :)

klarra22
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2013, o 17:09
Kontakt:

Re: Hej!

Postautor: klarra22 » 23 kwie 2013, o 17:12

Witaj, Marto! :-)


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości