Hejo :D

O nas.
TheRobi908
Posty: 15
Rejestracja: 7 lip 2013, o 21:05

Hejo :D

Postautor: TheRobi908 » 7 lip 2013, o 21:15

Witam.

Mam na imię Robert, mam 15 lat i amatorsko nagrywam filmiki na YouTube. Pan ikskoks może mnie kojarzyć z gameplay'u z podziękowaniem za spolszczenie gry MediEvil. Bardzo chętnie testuję łatki do gier. Nie wiem czy chcecie to widzieć, ale mieszkam w Błoniu, czyli w okolicach W-wy. Od września będę chodzić do 3 klasy gimnazjum, więc jakby dzisiaj powiedział normalny człowiek, jestem "gimbusem". Jeszcze nigdy nie zajmowałem się dubbingiem, ale bardzo chętnie choć raz bym spróbował. Co do dubbingu, to nie będzie byle jaka gra/anime itd. tylko moja UKOCHANA gra (czyt. MediEvil, w tym przypadku 2). Nic więcej na myśl mi nie przychodzi. Mam nadzieję, że zostanę ciepło przyjęty. :P

Jeżeli ktoś chciałby być na bieżąco z materiałami z MediEvil (spolszczone) to zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/TheRobi908

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Hejo :D

Postautor: ikskoks » 7 lip 2013, o 21:48

A no kojarzę ;D

Dobrze, że rejestracja przebiegła pomyślnie. Wszystkich tutaj na forum ciepło przyjmujemy. ^^


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości