Siemanko ;)

O nas.
ziomek11224
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2013, o 12:41

Siemanko ;)

Postautor: ziomek11224 » 10 lip 2013, o 12:49

Witam wszystkich, zauważyłem że jest tutaj zwyczaj przedstawiania się i mówienia kilku słów o swojej osobie, co mi się bardzo podoba. :)
Więc tak, mam na imię Daniel mam 18 lat ale mój taki "gimbusowy" nic wywodzi się z mojego pseudonimu "roboczego" o którym dowiecie się ciut niżej, mieszkam w okolicach Łodzi i lubię grać w gry.
Ale żeby nie było tak "pusto" to opowiem coś więcej, od roku zajmuję się tłumaczeniami piosenek, a konkretnie ostrego i slangowego gangsta rapu. Mam tu na myśli z lat 90 (Tupac Shakur itp)
Co więcej, sam kocham Tupaca oraz to co robił, dlatego też stąd moje zajęcie, owszem nie tłumaczę tylko jego ale też wielu innych znakomitych raperów. ;)
Tłumaczeniami zajmuję się już rok, około roku. :) Te pierwsze wychodziły dość słabiej, ale po takim czasie mój "skill" znacznie w tym wzrósł. :)
Jeśli to nie będzie żadną brzydką reklamą, to podeślę wam link do mojego kanału na YouTubie, żebyście sami mogli sobie zobaczyć jak sobie w tym radzę, a kto wie może komuś się spodoba i dołączy do mojej ponad 200 "rodziny" ? :D Byłoby mi miło. Dziękuję wszystkim za to że chciało wam się wyświetlić ten post i przeczytać go.
Pozdrawiam was serdecznie. :)
http://www.youtube.com/user/ziomek11224

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Siemanko ;)

Postautor: ikskoks » 10 lip 2013, o 13:04

Witamy na forum ^^

Ogólnie fajnie, że ktoś się zajmuje tłumaczeniem takich piosenek. Doceniam wkład.
Myślałeś kiedyś o przetłumaczeniu jakiejś gry?

A jakie to okolice Łodzi? ;D

ziomek11224
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2013, o 12:41

Re: Siemanko ;)

Postautor: ziomek11224 » 10 lip 2013, o 13:23

Aaaa, Konstantynów. :D
Szczerze, to nie myślałem nad polonizacją gry, ale pewnie nie byłoby to takie trudne, biorąc pod uwagę to, że codziennie zmagam się ze slangiem i innymi tego typu rzeczami. :D


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości