Vicek

O nas.
Vicek
Posty: 5
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:28
Kontakt:

Vicek

Postautor: Vicek » 17 lip 2013, o 09:34

Dzień dobry.
Jestem zarejestrowany na forum od przeszło trzech lat, nadszedł więc czas na zaznaczenie swojej obecności.
Mam na imię Tomek. W tym roku stuknie mi trzydziestka, mimo to wciąż nie potrafię spoważnieć. Zamiast zająć się oszczędzaniem i wydawaniem pieniędzy na rzeczy niezbędne, kupuję gry w ilościach przeczących zdrowemu rozsądkowi.
Jestem fanem przygodówek i żadnemu reprezentantowi gatunku nie przepuszczę! Problem w tym, że zdecydowanie wolę grać w tytuły posiadające polską wersję językową. Na rodzimych dystrybutorów liczyć nie mogę, dlatego wciąż wypatruję informacji o kolejnych rozpoczynanych przez was projektach.
Sam nie zajmuję się tłumaczeniem - pewnie dałbym radę zrobić to na poziomie przeciętnym, ale jestem zbyt głupi, by ogarnąć kwestie techniczne, ponadto moja znajomość języka angielskiego nie jest na tyle dobra, bym miał pewność, że nie popełniam idiotycznych błędów.
Zdarzyło mi się uczestniczyć w testach Looma, kilkakrotnie przesyłałem też raporty o znalezionych błędach w tłumaczeniu. Generalnie jednak mój wkład w powstawanie tłumaczeń jest żaden.

W wolnym czasie nagrywam nudne let's playe, także z gier spolszczonych przez ekipę gromadzącą się na GPP. Mam na koncie serie m.in. z Sanitarium, Loom, Beneath a Steel Sky, Drawn 1 i 2, Dead City.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Vicek

Postautor: ikskoks » 17 lip 2013, o 10:25

Hej :)

Z kwestiami technicznymi i tłumaczeniem zawsze możesz uzyskać pomoc na forum. Wystarczy założyć temat w odpowiednim dziale ^^

A gameplay z Dead City widziałem. Podobał mi się, a znalezione przez Ciebie błędy zostały usunięte wraz z poprawką do spolszczenia ;p

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Vicek

Postautor: bemberg » 17 lip 2013, o 13:09

Mam nadzieję, że niedługo będziesz miał okazję nagrać Day of the Tentacle :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość