How're you doin'? :)

O nas.
Awatar użytkownika
Metalman
Posty: 33
Rejestracja: 19 lip 2013, o 18:33

How're you doin'? :)

Postautor: Metalman » 19 lip 2013, o 18:52

Cześć! Mam 15 lat, we wrześniu zacznę uczęszczać do 3 klasy gimbazy (nawet nie czuję, gdy mi się rymuję!). Znam j.angielski w stopniu bardzo dobrym (nie mam problemów ze zrozumieniem większości tekstów). Słucham metalu (nie jestem satanistą, żeby nie było :P), moi ulubieni wykonawcy to Ozzy Osbourne, Black Sabbath, Heart i Savatage. Lubię gry przygodowe (w szczególności point'n'click) oraz takie, które są nastawione na szybką akcję (ale jednocześnie zachowują sens i nie są "odgrzewanymi kotletami" (pozdrowienia dla pewnej marki, której nie wymienię, aby nie uniknąć niepotrzebnego hejtu) lub nadrabiają to humorem, np. Half-Life, Serious Sam). Co do mojej "kariery" na scenie tłumaczy jeszcze nie mam żadnego projektu, ale planuję zabrać się za Sam & Max Season 2 (wprawdzie jest na tej stronie, ale od 2 lat ani me, ani be, ani kukuryku). Mam też na oku Brutal Legend, S&M Season 3 i Poker Night at the Inentory, z tym, że muszę najpierw ogarnąć kwestie techniczne. Jakieś dodatkowe talenty? Uczę się grać na gitarze elektrycznej (na razie umiem zagrać tylko Barracude (ten tytuł w ogóle się odmienia?) Heart i riff z Iron Mana Black Sabbath), tworzę strony internetowe w Notatniku (uprzedzając pytania: tak, da się :D) i FrontPage'u, oprócz tego obsługuję się Gimpem w stopniu podstawowym (nie znam tajemnych sztuk, że tak to nazwę). Liczę na miłe przyjęcie i równie miłą współpracę w ewentualnych projektach :)
Metal to nie satanizm!

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: How're you doin'? :)

Postautor: bemberg » 19 lip 2013, o 19:16

Cześć. Pokażesz jedną ze swoich stron?
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Metalman
Posty: 33
Rejestracja: 19 lip 2013, o 18:33

Re: How're you doin'? :)

Postautor: Metalman » 19 lip 2013, o 19:39

Na razie stworzyłem jedną stronę (druga w drodze), niestety nie mam do nich dostępu (jestem po formacie, przeniosłem je na pendrive, który jest w posiadaniu znajomego), ale powinienem go uzyskać w przeciągu tygodnia, może dwóch, wtedy wrzucę na jakiś hosting (nie opublikowałem ich). Ale nie nastawiaj się na nic zaskakującego, walnięty jakiś podstawowy styl i głupotki w stylu skryptów "Nie wciskaj tego przycisku!" (jeśli wiesz, o co mi chodzi). Jestem jeszcze tak na prawdę na podstawowym "poziomie wtajemniczenia" :)
Metal to nie satanizm!

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: How're you doin'? :)

Postautor: mendosa » 19 lip 2013, o 19:52

Technika gry na gitarze właściwie nie odmienia się przez 'przypadki' (rodzaje) gitar. Jeżeli umiesz coś zagrać na akustyku, to zagrasz to i na elektryku. To tylko dźwięk - trzeba umieć go wydobyć, a w przypadku efektów (czy multi-efektów) kontrolować końcowy rezultat. Urzekłeś mnie tym Black Sabbath (są starsi ode mnie ;) - jednak w okresie Iron Man, grali przestrojeni o jeden cały ton (w dół). Jak się to ma do Claptona i jego Barracudy? (oczywiście odmieniać - jednak Barracudę, jeśli już).

Do Notatnika (czy jakiegokolwiek innego prostego edytora) nie musisz tu nikogo przekonywać. Prawda jest taka, że albo się coś da zrobić prostą edycją w prostych programach - albo się nie da, i trzeba se stworzyć narzędzia.

Po łyżce "tego, czego podanie właściwej formy odpowiedniego przypadku gwarantuje rejestrację na forum" - witam na forum :D
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Metalman
Posty: 33
Rejestracja: 19 lip 2013, o 18:33

Re: How're you doin'? :)

Postautor: Metalman » 19 lip 2013, o 19:59

Dzięki za rady językowe i pomysł z przestrojeniem - teraz to brzmi o wiele lepiej. I chodziło mi o Barracudę Heart (sióstr Wilson) z 1976r. :) Tutaj przestrojenia nie są potrzebne, ale jeśli jednocześnie z elektrykiem gra akustyk, dodaje to takiej specyficznej, niby-folkowej surowości.
Metal to nie satanizm!


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość