Witam.

O nas.
ZyciE
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2013, o 16:06

Witam.

Postautor: ZyciE » 22 wrz 2013, o 16:16

Witam was wszystkich serdeczne mam na imię Mateusz lat 16 Interesuję się informatyką , Recenzją gier komputerowych, Teraz jakoś tak zacząłem się interesować THE WALKING DEAD z nie cierpliwością czekam na 2 sezon tej fantastycznej gry.Tą gre mógłbym opisać w 10000 zdaniach nigdy nie spotkałem lepszej gry , Jestem tylko wściekły że tak sie potoczył sprawy Lee - Zarażony ,Clementine sama musiała przez ten koszmar przechodzić grając w tą czułem się jak ja byłbym tam , Pomagał Clem ratował ją a także podejmował jakże trudne decyzję , Najbardziej mnie zaskoczyło Zginięcie - zastrzelenie Carley myślałem że coś tam Lee będzie z nią miał przyszłość razem z Clem.No ale cóż nie udało się mi jej uratować ze względu że nie grałem w tą gre 2 razy ,zagrałem raz aby mieć satysfakcję że podjąłem trudne decyzje których już nie mogę zmienić.To tyle z mojej strony Więc Witam serdecznie. :-)

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: Witam.

Postautor: ikskoks » 22 wrz 2013, o 18:30

Witaj. Jakie zagadnienia informatyczne cię najbardziej "kręcą"?

Też ubolewałem nad losem Carley :p

Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: Witam.

Postautor: GimmyBreaker » 22 wrz 2013, o 21:07

Spoiler!
Nie było żadnej innej opcji, aby Carley nie zginęła.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość