Sledziu_w

O nas.
Awatar użytkownika
Sledziu_w
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2014, o 11:11
Grupa: Gamesub
Kontakt:

Sledziu_w

Postautor: Sledziu_w » 15 wrz 2015, o 10:49

Cześć, Sledziu_w jestem.
Od dłuższego czasu przeglądam sobie forum, ale zapomniałem o dobrych manierach - czyli o odpowiednim się przywitaniu. Postanowiłem więc naprawić swój błąd.

Facet, dwadzieścia pięć wiosen na karku, magister anglistyki, fan wszystkiego co z fantastyką i sci-fi związane - bitewniaki, karcianki, erpegi, planszówki i inne. Na stałe mieszkam w Rybniku, ale okazjonalnie można mnie zobaczyć w i Opolu.

Od dwóch lat jestem związany z grupą Gamesub, w której udzielam się jako tłumacz, korektor i tester wydawanych przez nią spolszczeń (grafikę i technikalia zostawiam mądrzejszym ode mnie ludziom).
Mimo to bardzo chętnie udzielę swojej wiedzy i pomocy podczas projektów, których będą się podejmować osoby zgromadzone wokół społeczności GPP.
Obrazek

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Sledziu_w

Postautor: Norek » 15 wrz 2015, o 10:50

Siema :D
Pewnie spora część ekipy GS czuje się tu jak u siebie w domu, więc nie wiem, czego mogę życzyć.
Robicie dobrą robotę, czekam na kolejne premiery od Was^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: Sledziu_w

Postautor: Śledziks » 15 wrz 2015, o 18:18

Hej, nie dość, że mamy podobne nicki, to jeszcze mnie też można spotkać w Opolu :D


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości