Greetings!

O nas.
Awatar użytkownika
Yoshua
Posty: 1
Rejestracja: 3 sty 2016, o 12:02
Grupa: Grupa Emerald

Greetings!

Postautor: Yoshua » 3 sty 2016, o 12:25

Witam wszystkich użytkowników tego zacnego forum!

Jestem Yoshua i z dniem dzisiejszym oficjalnie wyłaniam się z mroków obserwacji forum i zaczynam czynny udział. Stan cichej obserwacji utrzymywał się od kilku lat, konkretniej od kiedy dołączyłem do Grupy Emerald i obserwowałem, jak wygląda polska scena tłumaczeniowa i kto tu jest kim.

Jak już wspomniałem, tłumaczeniem zajmuję się od niedawna i póki co na koncie mam dość skromny dorobek tytułów, mianowicie jedynie udział w translacji dwóch wersji Pokemonów: Emerald i Heart Gold. Aktualnie nie zajmuję się tłumaczeniem gry, lecz dość długiego webcomicu zwanego Homestuck (dla zainteresowanych: KLIK!) i podejrzewam, że zbyt prędko projektu nie zakończę. Na forum jednak wezwały mnie doniesienia, jakoby GPP zamierzało "oddelegować" ludzi do pracy przy tłumaczeniu Undertale. Powiem szczerze, od kiedy przeszedłem grę to myśl o jej tłumaczeniu nie dawała mi spokoju, dlatego postanowiłem zjawić się tu i poczekać na rozwój sytuacji.

O sobie za wiele powiedzieć nie mogę, hobbystycznie czasem coś narysuję, czasem coś skomponuję, kiedyś coś pisałem. Ale głównym hobby pozostaje chyba jednak tłumaczenie.

Oprócz tego czasem zagram w grę, przeczytam książkę, obejrzę animu. Nic, co by mnie szczególnie wyróżniało z tłumu :D

W każdym razie miło mi będzie poznać wszystkich tu obecnych wspaniałych ludzi!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Greetings!

Postautor: mendosa » 3 sty 2016, o 13:37

Witam Cię na forum i zapraszam do udziału i w projektach tłumaczeniowych, i w dyskusjach - tak na forum, jak i na czacie (Krzykacz!) na dole strony forum. Obecnie toczy się szereg ciekawych projektów, wiele innych jest w planach, zatem jest w czym wybierać. Pozdrawiam :)
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Greetings!

Postautor: Norek » 4 sty 2016, o 09:52

Hej Yoshua!

Jeśli chciałbyś wziąć udział w spolszczaniu Undertale, napisz do mnie na grajpopolsku@gmail.com - oczywiście zachęcam do udziału także w innych projektach, niekoniecznie "prowadzonych" przeze mnie : )

Fajnie, że dołączyłeś do forum : D
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości