Talaith

O nas.
Awatar użytkownika
Talaith
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2016, o 17:58

Talaith

Postautor: Talaith » 10 kwie 2016, o 13:06

Witam wszystkich!
Mam na imię Weronika, studiuję filologię angielską, pasjonuję się językiem polskim.
Od dłuższego czasu przyglądałam się działalności grupy GPP i w końcu sama postanowiłam spróbować swoich sił w tłumaczeniu gier. Ponieważ moim hobby jest też jezyk polski i dość dobrze znam jego zasady, oprócz tłumaczenia zajmuję się też korektą. Mam nadzieję, że pomogę rozwinąć polski rynek fanowskich spolszczeń gier.
Coś z mniej ważnych rzeczy:
Kocham czytać, pisać, słuchać muzyki (ale nie śpiewam, jestem w tym beznadziejna).
Dzielę dom z czterema kotami, a może raczej jestem ich poddaną.
Ciężko mnie wyciągnąć z domu, jestem raczej typem introwertyczki (ale tej powoli zdrowiejącej), która woli zaszyć się w swoich czterech kątach z dobrą książką w dłoni i kotem na kolanach.
Co chwila łapię się nowych zajęć, niektóre porzucam, niektóre ciągnę. Dlatego poza tłumaczeniami i korektą zajmuję się też szydełkowaniem, gotowaniem, ogródkiem z ziołami i wieloma innymi rzeczami.
Tłumaczenia są jak kobiety - albo piękne, albo wierne

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Talaith

Postautor: Norek » 10 kwie 2016, o 13:08

Cześć, witaj na forum!

Cieszę się, że do nas dołączyłaś, bo dzięki Twojej pomocy będziemy mogli ruszyć z kilkoma projektami do przodu.
Czuj się jak u siebie w domu : )
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: Talaith

Postautor: Izzie » 10 kwie 2016, o 20:03

Koty (u mnie sztuk dwie, ale jeden słusznej postury, więc powiedzmy, że trzy i pół) i książki (sztuk ilość niezliczona) - witaj, bratnia duszo! ;) Choć ja się nie przejmuję, że wyję piosenki, zamiast je śpiewać, życie jest za krótkie, żeby martwić się o uszy innych, w końcu stopery po coś wynaleziono. ^^

Podobnie jak Norek cieszę się, że dołączyłaś do ekipy, zwłaszcza jeśli o etap korekty chodzi, także mam nadzieję, że zagrzejesz miejsce i w ekipie, i na forum na długi czas.

Także cześć, miło poznać. :)
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]

Awatar użytkownika
Talaith
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2016, o 17:58

Re: Talaith

Postautor: Talaith » 10 kwie 2016, o 20:17

Co za ciepłe powitanie! :)

Mam nadzieję, że do czegoś się przydam.
Już powoli zagrzewam miejsce, więc spodziewajcie się, że długo z Wami zostanę!
Tłumaczenia są jak kobiety - albo piękne, albo wierne

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Talaith

Postautor: EvilDoom » 10 kwie 2016, o 22:18

Też chciałbym Cię powitać. Wśród swoich zainteresowań nie wymieniłaś gier. W ogóle lubisz grać?:D Jeśli tak, to jakie gatunki preferujesz i jakie masz swoje ulubione gry^^?:D

Awatar użytkownika
Talaith
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2016, o 17:58

Re: Talaith

Postautor: Talaith » 11 kwie 2016, o 10:39

Tak, nie wymieniłam kilku rzeczy, między innymi gier. Lubię grać. Nie mam ulubionego gatunku, gram we wszystko, co uznam za ciekawe. Lubię typowo babskie gry, jak np. serię The Sims, ale do ulubionych bym jej nie zaliczyła. Ulubione gry? Seria Assassin's Creed, seria Far Cry, TES V, Gothic.
Tłumaczenia są jak kobiety - albo piękne, albo wierne


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości