mziab

O nas.
Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

mziab

Postautor: mziab » 29 maja 2008, o 14:20

Mam 22 lata. W "branży" siedzę od lata 2001, kiedy wydałem swoje pierwsze tłumaczenie, Wonder Project J. Od tamtego czasu nie przestaję dłubać w najprzeróżniejszych grach. Czasem te starania przekraczają masę krytyczną i tak rodzą się kolejne tłumaczenia. Siedzę u sterów mteam, który jest aktualnie jednoosobową grupą :) Wobec tego odpowiadam za stronę merytoryczną jak i techniczną. A że z natury jestem perfekcjonistą, daje mi to licencję na wieczne odciąganie dat wydania :) Moją ulubioną platformą jest siłą rzeczy SNES, bo do niego najbardziej przywykłem, ale dłubię też w grach na inne platformy i może coś z tego w przyszłości będzie. Pożyjemy, zobaczymy.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

rev
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2008, o 10:37

Re: mziab

Postautor: rev » 30 maja 2008, o 09:16

---------deleted---------
.

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: mziab

Postautor: mziab » 30 maja 2008, o 17:07

Miło mi :) A Sailorki nieźle mi dały w kość. Spektakularne fiasko współpracy z francuską grupą, która zobowiązała się zająć stroną techniczną. Gotowy skrypt odleżał się ze 4 lata na dysku, a ludzie nonstop pytali o stan projektu. Swoją drogą, Francuzi do dziś nie wydali swojego tłumaczenia :)
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

rev
Posty: 65
Rejestracja: 22 maja 2008, o 10:37

Re: mziab

Postautor: rev » 30 maja 2008, o 21:34

---------deleted---------
.

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: mziab

Postautor: mziab » 30 maja 2008, o 22:30

Na chwilę obecną nie. Potrzebowałbym kogoś solidnego jako tłumacza. A na chwilę obecną mam zbyt wiele anglojęzycznych smakołyków na tacy, żeby brać się za projekt jap->pol. Wszystko w swoim czasie :)
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości