Hej :)

O nas.
Awatar użytkownika
WiktorJ93
Posty: 9
Rejestracja: 13 lip 2016, o 17:55
Grupa: ERT

Hej :)

Postautor: WiktorJ93 » 3 wrz 2016, o 19:52

cześć wszystkim :)
chciałbym zostać na dłużej i zacząć swoją działalność lub pomóc w tłumaczeniu, korekcie bądź testowaniu.
Aktualnie studiuję i dużo gram :D Mam konta w wielu miejscach o tej nazwie. Możecie mnie dodawać :P
Gram głównie po polsku, jak gra nie ma spolszczenia to robię zrzuty ekranu i sobię tłumacze dłuższe zdania.
Lubię się uczyć angielskiego, mam certyfikat B2, dodam, że mam siostrę z obywatelstwem brytyjskim, koleżanki i przyjaciółkę na filologii angielskiej oraz polonistyce na tym samym kampusie więc nie powinno być problemów z tłumaczeniem, gramatyką i doborem słów :P
Po zmianie z obecnego dostawcy LTE 4G (sporo lagów, duże pingi, niestabilne łącze) na internet kablowy chciałbym zacząć streamować swoje gry na Twitch czy Hitbox ze swoim teamem, ekipą lub bez.
Swoją przygodę z "grajpopolsku" zacząłem szukając polonizacji do hitowej gry Life is Strange
Games connect people. Gaming PC always the best.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Hej :)

Postautor: mendosa » 11 wrz 2016, o 10:53

Cześć :) Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w projektach GPP, wyślij mejla na grajpopolsku@gmail.com, dostaniesz próbkę tłumaczeniową. Pozdrawiam i miłego pobytu na forum i stronie życzę :D
N.E.M.O.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość