Mo0th

O nas.
Mo0th
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2017, o 11:12

Mo0th

Postautor: Mo0th » 23 sty 2017, o 11:23

Cześć. Mam na imię Robert. Co prawda nie umiem tworzyć spolszczeń oraz dubbingów, ale interesuję się tym i coś umiem zrobić w tym kierunku. Mam 18 lat, interesuję się grami (głównie starszymi, ale nie ukrywam, że w te nowsze również czasem lubię pograć). Znam w stopniu podstawowym język angielski. Uczyłem się również niemieckiego, ale z tego to już niczego nie pamiętam. Swego czasu speedrunowałem kilka gierek. Nie biłem może rekordów świata, ale jakoś mi to wychodziło i byłem w jakimś stopniu dobry w to. Cóż tu więcej napisać... To raczej nie jest dział do wrzucania swoich próbek, no ale czemu miałbym tego nie zrobić. Poniżej będzie link do paczki z próbkami, oraz mojego profilu na stronie speedrun.com, żebym nie był gołosłowny. :)

Próbki: http://www.mediafire.com/file/p9wdwdgxf ... %B3bki.rar
Profil na speedrun.com: http://www.speedrun.com/user/Robercigg

Mam nadzieję, że nie znudzi mi się pobyt na Waszym forum po tygodniu, jak również mam nadzieję, że zostanę ciepło przyjęty. :3
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Mo0th

Postautor: mendosa » 29 sty 2017, o 09:19

Serdecznie witam Cię na forum i zapraszam do udziału w dyskusjach w tematach i na czacie. Zastanawiałem się też, jak połączyć Twoje zainteresowania z profilem naszej strony i doszedłem do wniosku, że mógłbyś się przydać do testów spolszczeń. Co prawda testy nie polegają na jak najszybszym przejściu gry, wręcz przeciwnie, należy grę zbadać pod każdym możliwym kątem, ale przecież - aby zrobić taki "speedrun", trzeba grę dobrze znać, prawda? A skoro tak, to konieczne jest przynajmniej kilkukrotne jej "ogranie", i właśnie to może się przydać ;) Pozdrawiam :)
N.E.M.O.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości