Łaj heloł der!

O nas.
Awatar użytkownika
goSciu
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2018, o 23:29

Łaj heloł der!

Postautor: goSciu » 9 lis 2018, o 20:41

No hej.

Jestem goSciu, w realu Kacper, licealista, memiarz, no i oczywiście fan gier. W tłumaczenia za bardzo się nie bawiłem do jakiegoś czasu, ale w końcu zaczęło mnie ciągnąć.
Jak można się domyślić, jestem amatorem. Ale takim amatorsko amatorskim amatorem. Zazwyczaj chwytałem się tego, co najłatwiej się edytowało (jak ja kocham stare gry i ich .txt) i tłumaczyłem je tylko z nudów, ciekawości i żeby poćwiczyć język. Dopiero ostatnio zacząłem na poważnie tłumaczyć Deltarune.
W najbliższej przyszłości chcę się więcej nauczyć na temat edycji plików gier, w szczególności na platformy Nintendo. Brakuje tych spolszczeń, a ludzie sporo tracą.

Tak czy inaczej, to tyle o mnie, mam nadzieję, że fajnie tu spędzę z wami czas.
Czołem!
Przeciętny goSciu.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Łaj heloł der!

Postautor: mendosa » 10 lis 2018, o 15:43

Witam na forum i zachęcam do przeglądnięcia projektów (zwłaszcza archiwów Porzuconych) - ja się konsolami nie zajmowałem, ale wydaje mi się, że - kilka osób brało się za projekty na interesujące cię platformy, jednak z różnych przyczyn je porzucili. Pozdrawiam :)
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Łaj heloł der!

Postautor: EvilDoom » 10 lis 2018, o 19:29

Witaj. Jakie gatunki gier lubisz? Zapraszam również na discord GPP, gdzie jest przeprowadzanych wiele ciekawych rozmów.

PS Najlepsze do tłumaczenia są rpgi na pc:p

Awatar użytkownika
goSciu
Posty: 9
Rejestracja: 5 lis 2018, o 23:29

Re: Łaj heloł der!

Postautor: goSciu » 11 lis 2018, o 18:56

Sorki za późną odp.
Moje ulubione gatunki to platformówki, strategie, przygodówki i co po niektóre erpegi.
Na Discorda na pewno zajrzę zaraz, porzucone projekty przeglądałem, ale na razie daruję sobie zajmowanie się czymkolwiek innym niż Deltarune. Lepiej się skupić na jednym.
Przeciętny goSciu.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości