Gnapek

O nas.
Awatar użytkownika
Gnapek
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2008, o 16:48

Gnapek

Postautor: Gnapek » 20 cze 2009, o 22:06

Na forum jestem od dawna, od momentu kiedy to jeszcze nie było portalu tylko same forum które i tak później przeobraziło się w PCRH :-) Jednak swojego tematu nie miałem okazji utworzyć, tak więc teraz to czynię.

Cześć, mam na imię Mikołaj, pochodzę z Bydgoszczy (Kujawsko-Pomorskie). O PCRH aka GrajPoPolsku dowiedziałem się około rok temu, kiedy to ktoś do mnie napisał w sprawie jakiś spolszczeń lub czegoś podobnego i w tamtym momencie podał mi adres pierwszego forum (niestety nie pamiętam nazwy) następnie chyba zacząłem rozmawiać z Norkiem na temat którego i tak już nie pamiętam :-P W tamtym czasie chciałem przetłumaczyć jakąkolwiek grę na PlayStation, miałem stertę płyt i mówię "Gnapek, do koloru do wyboru." Niestety nie wiedziałem wtedy że tłumaczenie gier na PlayStation czy jakąkolwiek inną konsolę jest takie trudne :-( Początkowo zaznajomiłem się z programem SnesEdit i tak jest do dziś, umiem wyszukać oryginalny tekst i podmienić go na inny (czyt. Polski). Hm... co by tu jeszcze napisać? Kocham słuchać muzyki Trance (gatunek muzyki undergrand'owej, niestety która jest mylona z "Technem") od ponad 10 lat jej słucham i wiem że nie przeniosę się na inny gatunek :-) Jestem "fan-boyem" konsoli PlayStation (głównie PSX) tak więc tłumaczenia jakie robię (a jakieś w ogóle robię? :-P) są / będą na tą właśnie konsolę. Na dzień dzisiejszy mam ukończony mój pierwszy projekt który wygląda masakrycznie "Doom" na PlayStation. Już od dłuższego czasu przymierzam się do tłumaczenia gry "Metal Gear Solid" na konsolę... wiadomo jaką :-) Na dzień dzisiejszy nie jestem w żadnej grupie tłumaczącej gry i chyba będzie tak przez długi, długi czas...

Pozdrawiam.
Gnapek

Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości