Siemanko :)

O nas.
krzysieks1233
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2021, o 11:30

Siemanko :)

Postautor: krzysieks1233 » 31 sty 2021, o 11:59

Witam wszystkich forumowiczów :D

Kilka zdań o mnie. Nazywam się Krzysiek, niedługo wybije 28 lat. Zainteresowanie to gry komputerowe (jednak bardzo ciężko mi znaleźć coś ciekawego do grania co wciągnie mnie na dłużej), od niedawna zacząłem grać w gry planszowe z większą ilością osób i jednak to jest 100% lepsze niż komputer :D (od siebie polecam gry: nemesis, znak starszych bogów, catan - wiem mała i skromna lista ale ciągle się rozwija)

Niestety w swoim dorobku nie mam żadnego wykonanego spolszczenia - całe życie jako pasożyt :)

Na stronę trafiłem całkiem przypadkiem po udostępnieniu przez Epic Game gry jurassic world evolution, co ciekawe zaciekawiła mnie jednak brakowało mi języka polskiego i zacząłem szukać do niego spolszczenia i tak trafiłem na stronę gdzie ludzie akurat właśnie zaczęli nad tym pracować :P

Tak że pozdrawiam i mam nadzieję że zacznę się tutaj częściej udzielać :D

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Siemanko :)

Postautor: EvilDoom » 3 maja 2021, o 13:47

Witam, jak się chcesz bardziej udzielać, to zapraszam na discorda, gdyż tam jest większy ruch niż na forum.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości