★Master_Rafael★

O nas.
Awatar użytkownika
Master_Rafael
Posty: 4
Rejestracja: 6 gru 2009, o 21:41
Kontakt:

★Master_Rafael★

Postautor: Master_Rafael » 6 gru 2009, o 21:50

WITAM wszystkich:)

Nazywam się Rafał, mam 23 lata, pochodzę z Koszarawy (okolice Żywca); tłumaczeniem gier zajmuję się amatorsko.
Mam na koncie spolszczenia do Pro Evolution Soccer 2009 i 2010. Spolszczenie do PESa 2010 ukończyłem przed kilkoma godzinami i teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek:):)

Próbowałem także kilka razy tłumaczyć napisy do filmów, ale przy żadnych nie dotrwałem do końca:)

Poza tym jestem zaciekłym fanem serii Final Fantasy 7,8,9,10,10-2;) Ciągle mam nadzieje, że squaresoft wyda kiedyś finala 7 z grafiką next gen. W sumie nie rozumiem czemu tego jeszcze nie zrobiło, przecież gra rozeszłaby się w milionach sztuk;)

Także najbardziej lubię gry z gatunku RPG i z nim powiązane. Fascynuje mnie kraj Kwitnącej Wiśni i chciałbym kiedys tam pojechać:)

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i nie tylko;)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: ★Master_Rafael★

Postautor: Norek » 6 gru 2009, o 21:53

Hejo^^
Witam na forum, baw się dobrze i mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej.
Może wciągniesz się w jeszcze jakieś projekty?

Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Moonchild
Posty: 14
Rejestracja: 23 lis 2009, o 23:08

Re: ★Master_Rafael★

Postautor: Moonchild » 6 gru 2009, o 22:10

Witaj. Jak już wypoczniesz po Pesie, to wkręcaj się w inne projekty, najlepiej jrpg ;)

n1um3n
Posty: 41
Rejestracja: 16 lut 2009, o 15:06

Re: ★Master_Rafael★

Postautor: n1um3n » 7 gru 2009, o 23:40

A ja radziłbym uważać: http://torrenty.org/torrent/431392 i napisać do administracji, aby usunęli torrent.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości