Dorczenzo

O nas.
Awatar użytkownika
Dorczenzo
Posty: 14
Rejestracja: 9 cze 2008, o 18:30

Dorczenzo

Postautor: Dorczenzo » 11 cze 2008, o 21:08

Witam :)
Jak już pewnie zauważyliście zwą mnie Dorczenzo. Na imię mam Dorian i za tydzień będę absolwentem gimnazjum. Moja przygoda z jakimkolwiek romhackingiem zaczęła się od... Pokemonów :) Chciałem zrobić moda do gry Pokemon Ruby. Dzięki tutorialom udało mi się przerobić kilka map a nawet dodać swoje. Dużych zmian nie wprowadziłem ale dzięki temu 'projektowi' zacząłem interesować się 'branżą'. Po jakimś roku nabyłem PSP a później pojawiła się gra Manhunt 2. Pierwszy raz poznałem tego typu grę. Sam pomysł i realizacja bardzo mi się podobały. Na forum PSP-Team kilka osób zabrało się za tłumaczenie tej gry. Projekt chyba upadł bo dzisiaj nie widzę tego tematu na forum. W każdym razie do czego zmierzam. Dzięki Ich pomysłowi sam zacząłem interesować się spolszczeniami. Wziąłem się za tłumaczenie Manhunt'a 2. Przetłumaczyłem kawałek menu i kawałek 1. levela. Projekt porzuciłem. Powód? Zwyczajny brak czasu :( Teraz ponownie naszły mnie chęci na przetłumaczenie czegoś. I na prawdę mam zamiar to zrobić ;) Rozważam 2 gry na PSP. Ale o tym pewnie wkrótce w dziale Projekty.
Pozdrawiam i dziękuję użytkownikowi kuzo89 bo to dzięki niemu mam chęci i trafiłem na to forum ;)
Początkujący...

Awatar użytkownika
kuzo89
Posty: 71
Rejestracja: 23 maja 2008, o 21:50

Re: Dorczenzo

Postautor: kuzo89 » 11 cze 2008, o 23:12

Daj spokój Dorian... :)
Obrazek


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość