Abaddon

O nas.
Awatar użytkownika
Abaddon
Posty: 11
Rejestracja: 8 cze 2008, o 10:59
Grupa: PSX-PL Team

Abaddon

Postautor: Abaddon » 16 cze 2008, o 11:16

Witam Forumowiczów!

Kłaniam się wszystkim, tu Abaddon;) Moją przygodę z gamehackingiem zacząłem już jakieś 3 lata temu kiedy to zacząłem bawić się kodem gry Advance Wars na GBA. Niemalże przez przypadek wpadłem na pomysł aby spolszczyć Silent Hilla na PSXa. Początki były trudne ale dałem rade a efekty mojej pracy możecie zobaczyć na http://www.shpl.none.pl
Z moim patchem do SH poraz pierwszy pojawiłem się na "Spolszczenia na Playstation" (pamięta ktoś tą stronę?:P) i po jakimś czasie razem z jej adminem współtworzyliśmy ten "serwis". Znalazło się kilku chętnych do współpracy i tak "Spolszczenia na Playstation" przerodziły się w "PSX-PL Team" który nabrał dużej popularności (w ciągu półtora roku licznik na stronie wybił ponad ćwierć miliona wyświetleń;) Razem ze Szczurem i Berionem z wielką przyjemnością prowadziliśmy naszą stronę ale niestety włamy, spam i chęć zjednoczenia z PS One Section doprowadziły do zawieszenia naszej działalności aż do dziś:/ Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i tak pojawiłem się tutaj razem z Berionem;) Pozdrawiam was wszystkich i życzę owocnej pracy przy tłumaczeniach! 3majcie się!

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Abaddon

Postautor: Norek » 16 cze 2008, o 11:35

Z moim patchem do SH poraz pierwszy pojawiłem się na "Spolszczenia na Playstation" (pamięta ktoś tą stronę?:P)
Właśnie stamtąd dorwałem na Ciebie namiary, jak poszukiwałem ludzi którzy zajmowali się FFT kiedyś.
Dzięki za krótką historię tych serwisów, pozdrawiam i również życzę owocnej pracy (Wszystkim, żeby nie było:)
A, jeszcze jedno!
Kto był odpowiedzialny za tego Medievil'a http://www.spolszczeniapsx.cba.pl/index ... dievil.htm ?
Wygląda świetnie!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Abaddon
Posty: 11
Rejestracja: 8 cze 2008, o 10:59
Grupa: PSX-PL Team

Re: Abaddon

Postautor: Abaddon » 16 cze 2008, o 15:05

Z moim patchem do SH poraz pierwszy pojawiłem się na "Spolszczenia na Playstation" (pamięta ktoś tą stronę?:P)
Właśnie stamtąd dorwałem na Ciebie namiary, jak poszukiwałem ludzi którzy zajmowali się FFT kiedyś.
Dzięki za krótką historię tych serwisów, pozdrawiam i również życzę owocnej pracy (Wszystkim, żeby nie było:)
A, jeszcze jedno!
Kto był odpowiedzialny za tego Medievil'a http://www.spolszczeniapsx.cba.pl/index ... dievil.htm ?
Wygląda świetnie!
Te spolszczenie stworzył "eMSi" pierwotny pomysłodawca strony i jej realizator. Od tego spolszczenia zaczęła się jego przygoda z translacją. Niestety 2 lata temu zaginął o nim słuch... od tamtej pory kompletnie nie miałem z nim kontaktu... :(

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Abaddon

Postautor: Berion » 17 cze 2008, o 15:13

W zasadzie fuzja z PSXDevPL by była, nawet lay zrobiłem, ale nie ma komu przepisać serwisu na xhtml. Mnie się nie chce, mkzm też nie, szarak nie potrafi, Streak już dawno położył krzyżyk, więc... wyszło jak wyszło. Szkoda tylko userów i bazy danych, ale wina jest nasza.

Abaddon dobrze Cię 'widzieć', bo już myślałem że umarłeś razem ze Szczuru i eMSi-m (zmieniłeś numer GG?).
~ Primum non nocere ~


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość