Norek

O nas.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Norek

Postautor: Norek » 22 maja 2008, o 11:19

Witam!
Jako że na forum zaczyna nas być coraz więcej, warto napisac o sobie kilka słów żeby się lepiej poznać i wiedzieć, z kim ma się do czynienia:)
Powoli zaczyna to brzmieć jak anons w Bravo, więc przejdę do rzeczy:)
Jestem Marcin, jeśli chodzi o tłumaczenia to zająłem się tym niedawno, bo kilka miesięcy temu.
Jako że jestem cienki w sprawach technicznych (mimo ukończonego technikum:D) zajmuję się głównie językiem (angielski i japoński - ten ostatni jest "studiowany" przeze mnie;)
Dzięki współpracy z dwoma znajomymi (ma_Rysia i Piot) założyliśmy grupę BezNazwy, której jedynym jak na razie ukończonym projektem jest Final Fantasy na NESa ( http://www.nintendencja.i15.eu/readarti ... icle_id=48 ). Jest to też jedyny projekt nad jakim pracowaliśmy (kolejny w drodze).
Kontakt ze mną to oczywiście GG:3280716, Skype: cknorek, mail (jest w profilu), telefon (dla zainteresowanych;), różne fora o tematyce konsolowej (gdzie raczej się przypatruję) i japońskiej.
Oferuję pomoc w zakresie języka angielskiego i japońskiego (oczywiście do pewnego stopnia:), a także realiów japońskich i tej całej otoczki.
Mam nadzieję że forum się rozrośnie i będzie ważnym elementem polskiej sceny tłumaczeń^^
Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości