seba1132

O nas.
seba1132
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 03:38

seba1132

Postautor: seba1132 » 16 kwie 2011, o 12:32

Witam.
Mam na imię Sebastian i mam 19 lat. Interesuję się informatyką w działach graficznych , Web-design i może troszkę programowaniem ale naprawdę minimalnie siedzę w tym 5 lat a 2 lata temu skończyłem college w Anglii bo tutaj mieszkam na stałe ,lecz to nie jest do końca stwierdzone. Moimi innymi zainteresowaniami jest muzyka i sport lecz ostatnio mam mało czasu by poświecić na moje hobby czyli Parkour który ćwiczę od 3 lat. chciał bym się wam przydać w tłumaczeniach gier i twierdze że przydam wam się bo 3 lata jestem w Anglii i potrafię pisać i mówić po angielsku płynie bez żadnego namysłu.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: seba1132

Postautor: Manuel Czaszka » 16 kwie 2011, o 12:38

Witam na forum, przyczepię się jednak do dwóch rzeczy w tej Twojej autoprezentacji^^
skończyłem college w Anglii bo tutaj mieszkam na stałe ,lecz to nie jest do końca stwierdzone.
Nie jest stwierdzone czy skończyłeś? :P
twierdze że przydam wam się bo 3 lata jestem w Anglii i potrafię pisać i mówić po angielsku płynie bez żadnego namysłu.
Czytać, pisać i mówić po angielsku bez namysłu, to jedno. Ale do tłumaczenia potrzebne jest też robić to samo po polsku :P

Nie jest do końca stwierdzone czy skończyłeś college? :P
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: seba1132

Postautor: Norek » 16 kwie 2011, o 13:20

Witam na forum!
Zaglądaj często, a jeśli będziesz zainteresowany jakimś projektem, udzielaj się.
Trzymaj rękę na pulsie, z czasem okaże się, czy będą Ci dobrze wychodzić tłumaczenia.

Nad polskim jeszcze można popracować :)

Pozdro^^
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

seba1132
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 03:38

Re: seba1132

Postautor: seba1132 » 16 kwie 2011, o 19:07

Nie jest do końca stwierdzone czy skończyłeś college? :P
Chodziło mi o to że nie jest to pewne czy zostaje na stałe lecz college skończyłem . :P


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości