Phoenix Wright Script editor

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
KITT
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2014, o 18:30

Phoenix Wright Script editor

Postautor: KITT » 13 paź 2014, o 18:38

Witajcie.
Chciałem spróbować swoich sił z tym programem, jednak mam spory problem...
Program ciągle się crashuje. Mam więc dwa pytania:
1. Skąd pobrać poprawną, działającą edycję programu
2. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak dodać rom i uruchomić edycję gry?

Awatar użytkownika
destroytheardor
Hardy destruktor
Posty: 118
Rejestracja: 6 mar 2011, o 03:30
Kontakt:

Re: Phoenix Wright Script editor

Postautor: destroytheardor » 13 paź 2014, o 19:28

Szybki "risercz" i trafiłem na to - http://www.romhacking.net/utilities/419/
Program działa pod Python-em, jeśli więc Ci wysiada do pulpitu, to może powinieneś się przyjrzeć środowisku na swoim komputerze i - ewentualnie - zadbać o uaktualnienie owego środowiska. Oczywiście nie znam się na tym, więc to tylko domysły. U mnie programik działa (Windows 8.1), uruchamiam go z pwse.exe bez żadnych dodatkowych ceregieli. Nawet jest jakby po polsku. ROM - uprzednio zdumpowany z 3DS-a - wystarczy podać w ścieżce w programie, połapiesz się, kiedy uruchomisz. Sam takiego zrzutu nie posiadam, więc nie bawiłem się dalej. Jeżeli chcesz grzebać w plikach gry, to przypuszczam, że wiesz w jaki sposób zdumpować grę z 3DS-a, nie będę zatem szukał tutoriali. W razie czego, Google pomoże, wszytko powinno być ładnie opisane w sieci. Zajrzyj również do shoutboxa (tu nazywanego krzykaczem), często się tam kręcimy i paplamy o głupotach, ale to dobre miejsce, żeby w miarę szybko dojść do czegoś wspólnymi siłami.
Contrary to popular belief, I mind walking through thorn bushes. I go there because you aren't.
Silent Hill po polsku na Facebooku


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości