Bully - Problem z Edycją Pliku American.img

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
VictimOfChanges
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2015, o 18:56

Bully - Problem z Edycją Pliku American.img

Postautor: VictimOfChanges » 11 lut 2015, o 19:01

Witam. Nigdzie w internecie nie ma w 100% ukończonego spolszczenia Bully na PC, więc postanowiłem, że sam je zrobię. Już na starcie napotkałem problem. Otóż cały tekst gry zawarty jest w pliku American.img. Kiedy przetłumaczę coś w tym pliku to gra nie trybi. A jeżeli przetłumaczę coś w tym pliku i W TYM SAMYM CZASIE zapiszę plik American.img i American.dir to gra uruchamia się, ale tak jakby nie widziała tych plików i w grze wcale nie ma napisów. Próbowałem wszelkimi sposobami i nic. Zmieniałem datę i godzinę na oryginalną i nic. Po pobraniu nieukończonego spolszczenia z innego serwisu wszystko jest ok, pomimo iż nie jest ukończone. Proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Bully - Problem z Edycją Pliku American.img

Postautor: bemberg » 11 lut 2015, o 19:35

Podejrzewam, że będziesz potrzebował czegoś, co rozpakuje plik american.img
Ale to tylko przypuszczenia, z pewnością sporo informacji na temat modyfikacji gry znajdziesz tu:
http://www.bully-board.com/index.php?board=158.0
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

VictimOfChanges
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2015, o 18:56

Re: Bully - Problem z Edycją Pliku American.img

Postautor: VictimOfChanges » 11 lut 2015, o 19:37

Tylko po co wypakowywać plik, skoro da się wszystko edytować, pomimo tego, że muszę kopiować pliki z folderu Config, ponieważ, gdy chcę od razu zapisać tam plik to wyskakuje odmowa dostępu.

EDIT: Znalazłem poradnik na tej stronie. Dam znać czy to działa.

-- 11 lut 2015, o 20:33 --

Bardzo dziękuję za pomoc. Bez twojej pomocy pewnie nigdy nie doszedłbym do tego jak to zrobić. Cóż, od jutra tłumaczę tą grę.


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości