Crusaider Kings 2.

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
narkan
Posty: 1
Rejestracja: 2 lip 2015, o 03:34

Crusaider Kings 2.

Postautor: narkan » 2 lip 2015, o 04:05

Witam. Planuje zacząć tworzyć spolszczenie do te gry. Tak, wiem że już takowe istnieje ale jest niepełne i mi to przeszkadza a lubie grać po polsku i przyszła pora na grubsze ogarnięcie angielskiego więc pomyślałem czemu nie robić czegoś pożytecznego i służącego mi do nauki. Więc moje pytanie brzmi, czy jest sens w pojedynke się za to chwytać? Czy wszystkie pliki z tekstem są w folderze localisation? Cenega ponoć stworzyła jakieś spolszczenie lecz nie do wszystkich DLC, ma ktoś pliki spolszczone przez tą firme? Mam wersje gry 2.3.3 z chyba wszystkimi DLC (http://pastebin.com/MM1U9cNC) więc pliki do tłumaczenie mam. Ktoś coś może powiedzieć na ten temat lub pokrewny?

Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość