Master of orion 3 (problemy z czcionką (brak polskich znaków))

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
Gacek
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2017, o 14:51

Master of orion 3 (problemy z czcionką (brak polskich znaków))

Postautor: Gacek » 15 mar 2017, o 16:00

załącznik.zip
(595.92 KiB) Pobrany 172 razy
załącznik.zip
(595.92 KiB) Pobrany 172 razy
Witam!
Ostatnio zakupiłem MOO3 na steam, a jako że mam starą płytkę na której znajduje się wersja przetłumaczona wystarczyło przekopiować pliki żeby mieć polskie napisy. I jak się później okazało wszystkie teksty są po polsku tyle że bez polskich znaków, które są zastąpione znakiem " # ". Próbowałem swoich sił jednak jedyne do czego udało mi się doprowadzić to do braku jakichkolwiek napisów (w kwestiach modów i spolszczeń jestem kompletnie zielony).

Dlatego postanowiłem poszukać odpowiedzi w internecie. Jednak nie udało mi się znaleźć rozwiązania i dlatego piszę do was z prośbą o pomoc w zdiagnozowaniu i naprawie mojego problemu.
W załączniku dodaje plik z przetłumaczonym tekstem "wStrings.mob" oraz plik "Fonts.mob" ponieważ podejrzewam, że problem stanowi czcionka, która nie ma polskich znaków.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Master of orion 3 (problemy z czcionką (brak polskich znaków))

Postautor: mendosa » 15 mar 2017, o 17:59

Zastanawia mnie, po się tak męczysz, skoro masz na płytce grę w polskiej wersji językowej? Nie wystarczy jej zainstalować?
N.E.M.O.

Gacek
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2017, o 14:51

Re: Master of orion 3 (problemy z czcionką (brak polskich znaków))

Postautor: Gacek » 15 mar 2017, o 18:19

Problem jest taki, że gra była podzielona na dwie płyty z czego druga służyła tylko do zainstalowania muzyki i niestety musiała być w napędzie przy włączeniu gry i na moje nieszczęście okazało się, że jest porysowana. Więc niestety zostałem zmuszony do kombinowania. :)


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość