Pomoc przy grze Metroid Zero Mission

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
Eliot
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2017, o 15:11

Pomoc przy grze Metroid Zero Mission

Postautor: Eliot » 29 gru 2017, o 15:19

Witam! Chciałem zacząć przygodę z tłumaczeniem gier właśnie od tego tytułu. Radzę sobie jakoś z grafikami i wgl, jednak moim problemem jest intro na początku gry. Najpierw myślałem, że dam radę te niebieskie napisy zmienić, jednak po trudnej walce poddałem się. Później zdałem sobie sprawę, że w wersji europejskiej są pod spodem napisy z tłumaczeniem. O ile wcześniej udało mi się odszukać czcionkę niebieskich napisów, tak napisach z tłumaczeniem nie mogę znaleźć nic. Najprawdopodobniej robię coś źle. Jeżeli jakiś bardziej doświadczony użytkownik chciałby zerknąć i coś doradzić, to byłbym bardzo wdzięczny!
Załączniki
metroid polski.rar
rom, z przetłumaczonymi kilkoma grafikami
(4.58 MiB) Pobrany 184 razy
przykład napisu.png
zdjęcie z napisami, o które mi chodzi
przykład napisu.png (1.78 KiB) Przejrzano 2425 razy

Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość