School Days HQ - Kompilacja Programu

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
MrStPL
Posty: 42
Rejestracja: 24 cze 2015, o 19:15
Grupa: WreSubs
Kontakt:

School Days HQ - Kompilacja Programu

Postautor: MrStPL » 20 lip 2018, o 16:48

Witam :)!
Czy jest tu ktoś obeznany w programowaniu i byłby w stanie powiedzieć jak powinienem skompilować ten program?
https://github.com/andreili/School-Days ... r/unpacker
Z tego co wiem jest to "unpacker" który byłby w stanie wypakować zawartość plików .GPK z gry School Days HQ :)

Z góry dziękuję i liczę na pomoc!

FateSick
Posty: 31
Rejestracja: 8 maja 2017, o 22:09

Re: School Days HQ - Kompilacja Programu

Postautor: FateSick » 22 lip 2018, o 02:05

Po zawartości widzę, że to pliki projektu stworzonego w Qt.

Do kompilacji możesz użyć narzędzia qmake lub ew. programu QtCreator (trochę łatwiejsza opcja).

MrStPL
Posty: 42
Rejestracja: 24 cze 2015, o 19:15
Grupa: WreSubs
Kontakt:

Re: School Days HQ - Kompilacja Programu

Postautor: MrStPL » 22 lip 2018, o 20:13

Wielkie dzięki :D! Jednakże... jesteś może w posiadaniu tego programu? Jeśli tak, to mógłbyś mi go skompilować? Nie jestem w tym jakoś bardzo obeznany, a niestety program trochę zajmuje miejsca na dysku, a mój internet ostatnio ma swoje "humory". Jeśli nie to nie kłopocz się tym. ;)


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości