Problem przy plikach do Stein's;Gate

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
tomek89
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, o 00:00

Problem przy plikach do Stein's;Gate

Postautor: tomek89 » 28 sty 2020, o 00:14

Witam, postanowiłem przetłumaczyć Stein's;Gate(Nie tak jak poprzednik który z tym żartował ). Ale mam problem przy plikach. Próbowałem użyć jakiś programów z internetu ale nadal nie wychodzi. Nie wiem co robię źle. Mógłby ktoś pomóc?


PS<<Ponieważ forum nie przyjmuje innych plików niż graficznych zmieniłem rozszerzenie z .zip na .png! Po rozpakowaniu zobaczycie jak wygląda przykładowy plik.

tomek89
Posty: 24
Rejestracja: 28 sty 2020, o 00:00

Re: Problem przy plikach do Stein's;Gate

Postautor: tomek89 » 28 sty 2020, o 01:08

Edit , udało mi się wypakować plik .mpk ale doszedłem do kolejnego problemu. Nigdzie nie mogę znaleźć programu lub czegoś innego który obsłuży pliki .scx w celu edycji. Zamieszczam plik na stronie FileBin. Jak link będzie nieaktywny proszę napisać. https://filebin.net/qvy0sur5xcb6x09b.

MrStPL
Posty: 42
Rejestracja: 24 cze 2015, o 19:15
Grupa: WreSubs
Kontakt:

Re: Problem przy plikach do Stein's;Gate

Postautor: MrStPL » 6 maja 2020, o 10:53

Dalej szukasz pomocy? Trochę w tym siedzę i może coś wymyślę? :D


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość