[GBA] Golden Sun: The Lost Ages

Wszelkie kwestie techniczne.
Regulamin forum
1. W miarę możliwości prosimy o załączanie plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego czasu. 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
Websterek
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2010, o 17:55

[GBA] Golden Sun: The Lost Ages

Postautor: Websterek » 3 lis 2010, o 18:05

Staram się przetłumaczyć Golden Sun The Lost Ages. Początkowo starałem się dobrać do tekstów hex edytorem, niestety są one w jakiś dziwny sposób zakodowane, nie wiem jak się do nich dobrać. Znalazłem dedykowany program do edycji romu. Niestety jest pewien zgrzyt, pomijając już brak możliwości wstawienia polskich znaków (jakoś strasznie mi na tym nie zależy). Program nie pozwala wstawiać wszystkich znaków w poszczególnych linijkach - tak więc do poważniejszej pracy się nie nadaje.

Czy ma ktoś jakiś sposób na dobranie się do tekstu tej gry?

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: [GBA] Golden Sun: The Lost Ages

Postautor: Johnny » 3 lis 2010, o 20:04

  • 1. W miarę możliwości prosimy o załączaniu plików przez nasze forum, nie na zewnętrznych serwerach. Pliki nie znikną wtedy po upływie pewnego okresu czasu.
  • 2. Jeśli chcecie uzyskać pomoc przy rozpracowaniu plików (np. z tekstem, czcionką) załączajcie je do postów - nie każdy przecież posiada tłumaczoną przez Was grę.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

twig

Re: [GBA] Golden Sun: The Lost Ages

Postautor: twig » 3 lis 2010, o 20:36

@Johnny:
5) Romy, linki, pliki
Istnieje całkowity ZAKAZ umieszczenia nielegalnych plików bądź podawania do nich linków. W szczególności zwracana uwaga jest na romy i obrazy płyt.

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: [GBA] Golden Sun: The Lost Ages

Postautor: Johnny » 3 lis 2010, o 20:42

Ups! Mój błąd, zapomniałem o tym punkcie.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.


Wróć do „Technikalia”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości