Wasz sprzęt [konsole/gry]

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: Berion » 17 paź 2008, o 18:18

U mnie skromnie:

Igry:
Obrazek

Sprzęt:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
~ Primum non nocere ~

abrasante

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: abrasante » 17 paź 2008, o 19:04

Dzisiejsza zdobycz (oprócz Super C. IV):

Obrazek

DQM Jeszcze nie rozpakowany ^^ mmmmm...

Awatar użytkownika
Final Cloud
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2008, o 21:51

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: Final Cloud » 19 gru 2008, o 22:11

Hmmm mam parę starszych fotek mojego sprzętu i gier, gry na tych dwóch zdjęciach mogą się powtórzyć :P

Starsza fotka (sprzęt i gry)
Obrazek

Nowsza fotka (only games)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gnapek
Posty: 34
Rejestracja: 26 sie 2008, o 16:48

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: Gnapek » 19 cze 2009, o 20:27

Zaś ja jestem maniakiem konsol PlayStation, głównie pierwszego PSX'a. Następne również mnie ciekawią, ale nie tak bardzo jak PSX :)

Obrazek
  • A Bug's Life
    Colin McRae Rally
    Demo One
    Driver
    Dune
    Gran Turismo
    Grand Theft Auto 2
    Tekken 3
    Tomb Raider
    Tomb Raider III
    Total Drivin

Obrazek
  • Konsola
    Oryginalna karta pamięci
    Oryginalny Dual-Shock
    Oryginalny Dual-Shock w blisterze
    Oryginalna przejściówka z AV na EURO
    Oryginalne kable AV i zasilające

Obrazek
  • Instrukcje w języku polskim
    Karta gwarancyjna
    Oryginalny pokrowiec na płyty
    8 magazynów "Oficjalny Polski PlayStation Magazyn"

Obrazek

Obrazek ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

dark_archon
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2010, o 20:33

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: dark_archon » 9 kwie 2010, o 13:33

Uf, ok. Na prośbę z forum wskrzeszam ten temat.
Fota zrobiona na szybko, spora część mojego sprzętu, z braku miejsca nie mieszka ze mną w domu ;)
To co "mieszka", jest zawsze podłączone i gotowe do działania. Nie mogłem znaleźć kilku rzeczy (np. jeszcze jednej gitary ;), ale nie szkodzi, bo i tak nie starczyło mi na nic więcej miejsca. Nie wrzuciłem też żadnych z braku miejsca gier PC, ani większości kartów do GBC/GBA, bo są małe i ledwo je widać, a i tak brakowało mi miejsca.

No to lecimy: AERIAL VIEW
Obrazek
Obrazek
Od góry:
(Podtelewizorze: PSEye i XBox Vision Camera)
Prawo: Playstation 3, XBox 360 Elite, Wii
Środek: Perkusja
(FAQ: Perkusja do GH, czy Rock Band?
ani to ani to. to prawdziwa perkusja, ale ma przejsciowke Midi>USB wiec przy odpowiedniej konfiguracji moze dzialac z każdą grą rytmiczną)
I kolejno od lewej: Fallout 3 Bobblehead, Sacred 2, Socom Confrontation, Eye of Judgment, Falout 3 Special Edition, Pokemon SoulSilver, Platinum Special Edition Tin, Hearthgold (+Pokewalkers), Worms World Party).
Duże pudła: The Beatles Rock Band Limited Edition (Gitara (poniżej); Perkusja, mikrofon, statyw w pudłku z braku miejsca), Rock Band Drumkit + 2x gitary poniżej. (Nie na zdjęciu z braku miejsca: Rock Band Limited Edition box: perkusja, gitara, mikrofon, software wśród gier poniżej)
W prawym górnym rogu pudełka Rock Band: pudełko pełne kontrolerów do różnych konsol: widoczne: PSOne i kawałek Sega Mega Drive
Na lewo od pudełka Beatlesów: Wii Balance Board, World of Warcraft Battlechest.
Mniejsze pudełka pod Rock Band: Guitar Hero Metallica Special Edition, Resident Evil 5 Special Edition

Konsole: PS2, "Atari 2600", PSOne, SNES (+ Super Mario World), Sega Mega Drive modele 1+2, Opus (fioletowe coś) Playstation 1.

Widoczne peryferia: Buzz Buzzers, Singstar Mics, Kierownice + Classic Controller do Wii, (Pod PS1:) PS3 Headset, PS3 Bluetooth Keypad.

Obrazek
Od góry:
(Na Atari): Wszystkie Pokemony z GB+Tetris+Pokemon Emerald.
Poniżej: Pad do Atari, Nintendo DSi, PSP-2000, PSP Go, GBA (Purple), GBC Special Gold/Silver Yellow Pikachu Edition, Dreamcast VMU, Gameboy Micro.

Gry po środku:
Od góry:
PS1: FFVIII, Bloody Roar II, Metal Gear Solid, Spyro III, Destruction Derby, Evil Dead, FFVII, Worms Pinball, Worms Armageddon, Tekken (Special Edition - Mint Condition)
PSP: Mercury, EA Replay, FF Tactics, GTA LC Stories, Harvey Birdman, Lumines II, FFVII: Advent Children Special Edition, Metal Slug Anthology, Rock Band Unplugged, Shrek Smash & Go Racing, Family Guy Blu Harvest (UMD Video), Hitchiker's Guide To The Galaxy (UMD Video).
DS: Scribblenauts, The World Ends With You, Professor Layton And The Curious Village, Pokemon SoulSilver & Heart Gold, Pokemon Platinum, Pokemon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team, Lock's Quest, Elite Beat Agents, Brain Training, Advance Wars: Dual Strike & Dark Conflict.
360: Bayonetta, Beautiful Katamari, CoD 4, 5, 6, Crackdown, Guitar Hero II, Eternal Sonata, Gears of War Special Edition, Halo 3, Halo Wars, Left 4 Dead, Viva Piniata, Arcade Collection, You're In The Movies.
PS3: X-Men Origins Wolverine, Valkyria Chronicles, Uncharted 2 Special Edition, Uncharted, Unreal Tournament III, UFC Undisputed 2009, Star Wars: Force Unleashed, Soul Calibur 4, Socom: Confrontation, Sacred 2, Lego Rock Band, The Beatles: Rock Band, Rock Band2, Rock Band, Resistance: Fall of Man, Prince of Persia, The Orange Box, Motorstorm, Mirror's Edge, Metal Gear Solid 4, LittleBigPlanet, Dragon Ball Z Burst Limit, Eye of Judgment, Eye Pet, Fallout 3, Final Fantasy XIII

Obrazek
Lewy górny róg:
PS2: Guitar Hero II, Jaws Unleashed, Smackdown vs Raw, Rock Band, GTA Vice City, Friends Quiz, Sonic Collection, Sopranos, Guitar Hero II, Guitar Hero, Singstar: Wakacyjna Impreza, Final Fantasy XII, Dragon Quest X
Sega Mega Drive: Fifa 95, Alex Kidd, Sonic, Sonic 2, *Yawn* footbal, i coś czego nie mogę się doczytać i nie chce mi się teraz doszukiwać ;)
N64: Zelda: Ocarina of Time
PS3: Assassin's Creed, Borderlands, Batman: Arkham Asylum, Burnout Paradise, Bioshock, Brutal Legend, Devil May Cry 4 Special Edition, Dead Space, Civilization Revolution, Buzz Quiz TV

DS: Trauma Center: Under The Knife

Obrazek
Od prawego górnego rogu:
Wii: Dragon Ball Z: Tenkaichi Budokai 3, Zelda, No More Heroes, Super Mario Galaxy, SSM: Brawl, Worms: A Space Oddity, Wii Fit, Mario Kart Wii, Wii Play, NSMBWii, My Sims.
Gamecube: Mortal Kombat: Deadly Alliance, Pokemon Colosseum, SSB: Melee
DS: Ace Attorney: Trials And Tribulations, Ace Attorney: Apollo Justice.
360: Stranglehold, Viva Piniata, Mass Effect, Resident Evil 5
PS3: The Simpsons Game, God of War III, Killzone 2, Singstar, Sega Mega Drive: Ultimate Collection, God of War Collection, Heavenly Sword, Infamous, Heavy Rain, Guitar Hero World Tour, Folklore, Guitar Hero Metallica, Guitar Hero Aerosmith, Gran Turismo 5 Prologue, GTA IV, Guitar Hero III Legends of Rock

Uffff. To tyle.

W moim składziku stoi jeszcze jedno cudo:
Obrazek
Obrazek
Własnoręcznie skonstruowany automat do gier. Czeka na pomalowanie.
Przyjmuje monety (vide, woreczek z drobniakami na 2 screenie) i poprzez magię MAME odtwarza praktycznie wszystkie emulowane arkadówki. Dorobiłem do niego też panel z kierownicą i trackballem oraz jest jeszcze mata do tańczenia. Po bokach zainstalowane są dodatkowe przyciski do pinballów.

Sporo rzeczy niestety się nie zmieściło, ale w przyszłości planuję zmontować jakąś ultymatywną listę na której wylądowałoby dokładnie wszystko, ze stareńkimi komputerami (Amigi i Commodore), grami PCtowymi, ściąganymi i poszukiwanymi przeze mnie bajerami włącznie.


...to ja się zabieram za sprzątanie tego całego syfu ;)

Edit: Ostatnia gitara się znalazła :D Jest na przedostatnim zdjęciu za automatem, ups!
Oprócz tego, na 1 i 2 zdjęciu widać stolik z szachami, pod szachami znajduje się własnoręcznie zmontowany blat do Eye of Judgement. Wrzucę zdjęcie jak znajdę/zrobię.

Awatar użytkownika
Berion
Posty: 598
Rejestracja: 3 cze 2008, o 08:34
Grupa: żadna, freelancer :P
Kontakt:

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: Berion » 9 kwie 2010, o 20:17

Ładna kolekcja. Podróbkę A2600 też miałem. Wbudowany Pitfall, River Raid mhm. Ten automat zaś mnie zmiażdżył. :]
~ Primum non nocere ~

dark_archon
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2010, o 20:33

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: dark_archon » 13 kwie 2010, o 12:03

Ładna kolekcja. Podróbkę A2600 też miałem. Wbudowany Pitfall, River Raid mhm. Ten automat zaś mnie zmiażdżył. :]
Podróbka, czy też nie, odtwarza oryginalne gry i to się liczy. Mój kumpel miał jeszcze oryginalnego A5200 jakieś 15 lat temu, jeśli uda mi się z nim skontaktować (i jeszcze go posiada), to może go od niego pozyskam :>

Okashu
Posty: 35
Rejestracja: 29 maja 2010, o 17:45
Kontakt:

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: Okashu » 8 cze 2010, o 19:55

Moja kolekcja skupia się głównie na grach PS2 (ktoś miał zdjęcie z Dragon Questem VII - wymiata ^^). Mam parę PC-tówek, ale nie chce mi się wygrzebywać. Dam tylko te z wierzchu.

Najpierw PS2. Zdjęcia są nieco nieczytelne, więc od lewej do prawej:

http://img180.imageshack.us/img180/2759/dsc00003rx.jpg
- Gran Turismo 4
- Worms 4 Mayhem
- Tomb Raider: Anniversary
- Tony Hawk: American Wasteland
- HP: Quidditch World Cup
- The Sims 2: Zwierzaki
- Soul Calibur III
- Urbz: Simowie w mieście
- Ratchet and Clank 3
- Fantastic Four
- LOTR: The Third Age
- Harry Potter i Zakon Feniksa
- Fifa Street 2
- Naruto Ultimate Ninja 2
- Prince of Persia: Warrior Within
- GTA: San andreas, Vice city i trójka (dostałem trzy w jednym pudełku)
- Baldur's Gate: dark Alliance 2
- Dragon Quest VIII
- Tekken 5
- Harry Potter i więzień Azkabanu
- FIFA 07 (moim zdaniem ta część jest ostatnią dobrą)


No i PC-tówki...
http://img340.imageshack.us/img340/8553/dsc00004rh.jpg
- Neverwinter Nights 2
- The Movies (chyba nigdy w to nie grałem, a przynajmniej nie za długo)
- Neverwinter Nights
- Neverwinter nights: Hordy Podmroku + ten drugi dodatek, którego nazwy nie pamiętam
- Sąsiedzi z Piekła Rodem 1 i 2

Tak, jestem fanem Neverwinter Nights ale dwójka mi się tnie, więc nie przeszedłem do końca i nie kupiłem dodatków.

Padaka13
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2010, o 09:20

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: Padaka13 » 24 sie 2010, o 10:30

Cześć z pomocą Johnny'ego , Bemberga i Dokiego10 dodałem swoją kolekcje :) :
Mam tu XBOX z grą ojciec chrzestny z padem , dwie konsole Psx i psone , 7 gier , kierownicą i joyem . Mam jeszcze konsole Pmp . Gry :
Tekken 3 , Driver , rayman , Harry Potter , Potwory
Zdjęcia :
1.Grupowe : http://img834.imageshack.us/i/1708102339.jpg/
2 . Pady : http://img835.imageshack.us/i/0807102001.jpg/
3. Gry : http://img823.imageshack.us/i/2408101031.jpg/
4. PmP : http://img844.imageshack.us/i/0807102002.jpg/
5. Kierownica : http://img97.imageshack.us/i/0807102005.jpg/
6. Psone : http://img843.imageshack.us/i/0807102000.jpg/
7. Ps1 : http://img835.imageshack.us/i/1708102343.jpg/
8. XBOX 300 : http://img841.imageshack.us/i/1708102342.jpg/

Awatar użytkownika
Dreamcaster
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2008, o 22:00

Re: Wasz sprzęt [konsole/gry]

Postautor: Dreamcaster » 14 mar 2011, o 12:11

- Mega Drive - Model1
- SEGA Saturn - Model1
- Dreamcast HKT-3030
- Nintendo 64 - Watermelon [LE]
- GameCube - Resident Evil 4 [LE]
- Nintendo DS Lite - Lime Green
- XBOX - Crystal [LE]
- Playstation SCPH-7002 C
- Playstation 2 SCPH-77004 CB

Nie wkleiłem zdjęć bo forum by się rozjechało. Jeśli ktoś jest zainteresowany to fotki znajdzie tutaj.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość