[SPISEG] Czarny PR grupy BartleDooInPolish

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Brucie
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2014, o 17:00

Re: [SPISEG] Czarny PR grupy BartleDooInPolish

Postautor: Brucie » 4 sie 2014, o 15:11

Dageron był przez jakiś czas w zespole, nie udostępnił nam programu bo był w fazie WIP, dostaliśmy jedynie czcionki w png i cześć skryptu, Dageron miał to wszystko później wrzucić do gry. Program z tego co mi wiadomo nie został ukończony a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Post z 28 czerwca mówi o narzędziach napisanych przeze mnie, ot, cała historia, więc wszystko co napisałeś to jeden wielki stek bzdur.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [SPISEG] Czarny PR grupy BartleDooInPolish

Postautor: bemberg » 4 sie 2014, o 15:25

Cześć Brucie, witaj na forum :)

Nie można nazwać moich postów stekiem bzdur, bo opisał fakty. Reszta, to tak jak wspomniałem w postach moje domysły, które właśnie zdementowałeś, dzięki, że wreszcie poznaliśmy prawdę.

Szkoda, że po dwóch latach.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Brucie
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2014, o 17:00

Re: [SPISEG] Czarny PR grupy BartleDooInPolish

Postautor: Brucie » 4 sie 2014, o 15:30

-- So cze 28, 2014 11:30 am --

Sprawa dość już stara, ale kłamstwa u BDIP wciąż aktualne :) Po raz kolejny napisali narzędzia do Chinatown Wars, niesamowite ;) Kłamstwa jakoby Dageron (autor narzędzi) był w ich grupie, były oczywiście kłamstwami. Tak samo kłamstwem jest, że napisali teraz narzędzia. Jedyne co prawdziwe, to komentarze fanów na ich stronie, jeden z nich dostępny gratis do zrzutu ekranu :)
dokihuj.jpg
Gdzie tu jest napisane, że to twoje domysły? Mój poprzedni post odnosił się do treści twojego posta którą dodałeś 28 czerwca(co wydawało mi się oczywiste, skoro poprzednie są sprzed 2 lat)

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [SPISEG] Czarny PR grupy BartleDooInPolish

Postautor: bemberg » 4 sie 2014, o 15:44

Miałem na słowo uwierzyć, że Dageron jest w grupie, gdy doki go dodał chybcikiem do zakładki zespół, i tak szybko jak go dodał, tak szybko stamtąd zniknął? Tak, kłamstwem dla mnie było, że napisaliście narzędzia, bo screen z fb był z narzędzi Dagerona, którego nie był wtedy w zakładce "Zespół". O ile to nie kłamstwo, to po prostu naciąganie, bo Dageron po prostu użyczył wam swoich narzędzi, które stworzył do własnych potrzeb,a nie dla BDIP, które nazwało to szumnie "nasze narzędzia".
Moje domysły dotyczyły narzędzi do L.A Noire.

Cieszę się, że pojawiłeś się na forum. Jeszcze mnie bardziej cieszy, że zaczęła się dyskusja. Nie mogę się doczekać, kiedy wypowiesz się w tym temacie: viewtopic.php?f=36&t=2424&start=10

EDYCJA: Teraz już zorientowałem się o co chodzi (zapomniałem o tym nowym dopisku). Jeżeli twierdzisz, że napisałeś narzędzia, nie ma, podstaw, żebym ci nie wierzył. Po prostu wiesz jak to jest. Jak ktoś cię oszukuje dziesięć razy, trudno mu uwierzyć za jedenastym. Post edytuje, dzięki za wyjaśnienia.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Brucie
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2014, o 17:00

Re: [SPISEG] Czarny PR grupy BartleDooInPolish

Postautor: Brucie » 4 sie 2014, o 16:02

Miałem na słowo uwierzyć, że Dageron jest w grupie, gdy doki go dodał chybcikiem do zakładki zespół, i tak szybko jak go dodał, tak szybko stamtąd zniknął?
A co mnie obchodzi czy Ty w coś wierzysz czy nie? To naprawdę powód do wypisywania takich bzdur?
Tak, kłamstwem dla mnie było, że napisaliście narzędzia, bo screen z fb był z narzędzi Dagerona, którego nie był wtedy w zakładce "Zespół". O ile to nie kłamstwo, to po prostu naciąganie, bo Dageron po prostu użyczył wam swoich narzędzi, które stworzył do własnych potrzeb,a nie dla BDIP, które nazwało to szumnie "nasze narzędzia".
Gdzie tak nazwaliśmy narzędzia do gta? Treść posta z fb: "GTA Chinatown Wars Tool [WIP], program został napisany w Delphi <screen>". Przyznam, że edycja screena mogła budzić wątpliwości, ale sprawa ze screenem została wyjaśniona 2 lata temu, a Ty nadal swoje.
Cieszę się, że pojawiłeś się na forum. Jeszcze mnie bardziej cieszy, że zaczęła się dyskusja. Nie mogę się doczekać, kiedy wypowiesz się w tym temacie: viewtopic.php?f=36&t=2424&start=10
No to się raczej nie doczekasz, powiem tylko, że nie mam z tym nic wspólnego.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [SPISEG] Czarny PR grupy BartleDooInPolish

Postautor: bemberg » 4 sie 2014, o 16:13

A co mnie obchodzi, że ciebie coś tam obchodzi, możemy się tak bawić w kółko :P Tylko po co ten nerwy? Bo ci się zebrało na wyjaśnianie po takim czasie?
Już się odniosłem i edytowałem tego posta, a dokładnie jego edycji z czerwca, o której była mowa. Jak doki wypisuje non stop bzdury, kłamstwa i manipulacje, to ci jakoś nie przeszkadza, tutaj raz dwa, dyskusja i sprawa wyjaśniona. Jeszcze jakieś wątpliwości, pisz.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Brucie
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2014, o 17:00

Re: [SPISEG] Czarny PR grupy BartleDooInPolish

Postautor: Brucie » 4 sie 2014, o 16:22

A co mnie obchodzi, że ciebie coś tam obchodzi, możemy się tak bawić w kółko :P Tylko po co ten nerwy? Bo ci się zebrało na wyjaśnianie po takim czasie?
Już pisałem czego dotyczył mój post, tę dodaną treść zauważyłem dopiero parę dni temu, więc nie wiem co nazywasz "taaaaakim czasem" :P

Z mojej strony to wszystko w tym temacie.

CyprianB
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2015, o 13:18
Kontakt:

Re: [SPISEG] Czarny PR grupy BartleDooInPolish

Postautor: CyprianB » 10 sie 2015, o 13:28

Jest to chamstwo, ale nic z tym nie poradzimy


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości