Przestępcze praktyki grupy BDIP i PlayLoc

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Przestępcze praktyki grupy BDIP i PlayLoc

Postautor: bemberg » 13 kwie 2014, o 08:26

Jeżeli ktokolwiek myślał, że niechęć i nienawiść dokiego/cionga/kosziego, założyciela BDIP i PlayLoc to przeszłość, to jesteście w błędzie. To co tym razem zrobili przechodzi wszelkie normy etyczne, a według mnie nawet prawne. No bo jak inaczej nazwać zakładanie konta na facebooku i pisanie do wszystkich moich znajomych?

Na swoim koncie fb nie mam swojego pełnego nazwiska, a jedynie pierwszą sylabę. Zrobiłem tak ze względu na to, że za pisanie prawdy często narażam się innym osobom. Jak widać niebezpodstawnie. Do moich znajomych doszła taka wiadomość

Kod: Zaznacz cały

Hej, mam taką głupią sprawę. Gadam z koleżanką o Emilu (https://www.facebook.com/linkdomojegokonta), a nie pamiętam jak ma na nazwisko, lol. Napisałem do Ciebie tylko dlatego, że jesteś wśród jego znajomych, osobiście Cię nie znam. Jeszcze bardziej głupio by było, gdybym zapytał Emila wprost. Sama wiesz, "ej, jak masz na nazwisko, bo wyleciało mi z głowy?”. Pomożesz?
Psychopaci z PlayLoca rozesłali tę wiadomość z tego konta https://www.facebook.com/cfc.ecdcx
Dopięli swego, bo Bartłomiej Duda zwany też ikskoksem, aktualny główny lizodup dokiego i pseudoprogramista (wcześniej jego programowanie polegało na tłumaczeniu cudzych programów i podpisywaniu ich własnym nickiem) napisał na moje GG wiadomość, w której było zawarte moje imię i nazwisko.

Poziom skurwysyństwa przekroczył wszelkie granice. Jak sami widzicie scena amatorskich tłumaczeń to nie przelewki, a ciągła walka ;)

Dowiem się, czy w tej sytuacji jest możliwe wyciągnięcie konsekwencji prawnych wobec Tomasza Dokiego i Bartłomieja Dudy, bo podchodzi to pod stalking. Wchodzi w grę nawet sprawa sądowa. I do tych ludzi bez honoru mam pewien przekaz:

Nie zastraszycie mnie i nigdy nie przestanę pisać prawdy na wasz temat. Pozdrawiam.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Nowy1991
Posty: 30
Rejestracja: 15 kwie 2014, o 18:57

Re: Przestępcze praktyki grupy BDIP i PlayLoc

Postautor: Nowy1991 » 19 kwie 2014, o 14:00

Całość jak najbardziej jest prawda wczoraj przedstawiłem ta sprawe PlayLoc i BDIP to zaczeli usuwac tematy o nich i milczec na pw ;) po czym wylot z ich forum.

Wydaje mi sie ze chyba trzeba pokazac uzytkownikom ich forum jak głęboko mają ich ;). Bo jezeli na tym ich forum sie ich nie klepie po ramieniu to albo ban na tydzien albo wylot z forum .

WIAFilms
Posty: 34
Rejestracja: 7 gru 2012, o 09:38

Re: Przestępcze praktyki grupy BDIP i PlayLoc

Postautor: WIAFilms » 25 maja 2014, o 11:18

Stronie Graj Po Polsku wali się grunt pod nogami, więc atakują kogo popadnie. Zero dowodów na oskarżenia napisane powyżej.

http://forum.playloc.pl/viewtopic.php?f=49&t=711

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Przestępcze praktyki grupy BDIP i PlayLoc

Postautor: Manuel Czaszka » 25 maja 2014, o 11:20

Wali się grunt pod nogami - nie będą mogli marnować czasu tworząc spolszczenia za darmo. Koniec kariery za darmochę. Cóż za straszny los :D
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Przestępcze praktyki grupy BDIP i PlayLoc

Postautor: EvilDoom » 25 maja 2014, o 12:02

Tak umiera GPP:) Dnia 25 05 2014 Polubienia na FB: GPP: 6303 PlayLoc: 637 Napisałbym to samo na PL, ale niestety tam jest ostra cenzura. Tutaj przynajmniej obie strony mogą się wypowiedzieć:)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Przestępcze praktyki grupy BDIP i PlayLoc

Postautor: Manuel Czaszka » 25 maja 2014, o 12:07

A nawet gdyby umarło, to co? Jaki wpływ miałoby to osoby z forum? Złość dokiego już przyćmiewa zdrowy rozsądek. To nie jest rywalizacja konkurencyjnych firm, a portale z ludźmi robiącymi za DARMO spolszczenia. GPP, PlayLoc czy cokolwiek innego padnie i tyle. Szkoda fajnej inicjatywy, ale życie będzie się toczyło dalej i nikt nie będzie darł szat. Ten element rywalizacji od lata pojawia się na scenie i zawsze jest tak samo głupi. Nie powyrywajcie sobie tych gier gardeł, by robić je potem za darmo.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Przestępcze praktyki grupy BDIP i PlayLoc

Postautor: Norek » 25 maja 2014, o 12:19

Nie dość, że jego admini zachowują się jak ciołki, oskarżając bezpodstawnie naszych ludzi, snując jakieś nieprawdziwe zdarzenia,[/url]
Ja powiem krótko, bo to już jest nudne - "nasze" oskarżenia nie są bezpodstawne i nieprawdziwe. Chociażby wystarczy wspomnieć usuwanie komentarzy i "darmowe" bany za nic, pisanie prawdy. Z kolei herszt BDIP robi sobie jaja pisząc nieprawdę - o czym wspominałem wcześniej.

Przykro mi, że ktoś naczytał się farmazonów dokiego i wyprano mu mózg. Ale tak to jest, jak na Playlocu/BDIP panuje niemalże białoruska czy północnokoreańska cenzura. Jakkolwiek jest to daleko idące porównanie, z czego zdaję sobie sprawę, tak jednak pokazuje, jak wygląda wolność słowa na wspomnianych stronach.
Na GPP wypowiedzieć się może każdy, czy to tutaj czy na Facebooku. Zapraszam do odwiedzenia fanpage'a i poczytania komentarzy "niezadowolonych" użytkowników.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość