Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
vhs
Wojcieszek Rzezimieszek
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2012, o 21:51
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: vhs » 1 sie 2014, o 16:01

Hah, podszywać się pod GPP? Tego jeszcze nie było.

I pomyśleć, że to dorosły facet :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: Norek » 1 sie 2014, o 16:56

Dzięki radom dobrego kolegi udało mi (nam) się dowiedzieć, o jakiej treści było nieopublikowane ogłoszenie na OLX.

Obrazek chyba powie wszystko...
Załączniki
Ataki PLayloca.jpg
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
vhs
Wojcieszek Rzezimieszek
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2012, o 21:51
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: vhs » 1 sie 2014, o 17:02

Nie ma problemu, Norku :D.

Jednak chciałbym dodatkowo zauważyć, że adres profilu jest podany zły.
http://on.fb.me/1s9hfgL
Przekierowuje do http://facebook.com/grajpopolskupl
A przecież prawidłowym adresem jest http://facebook.com/Grajpopolsku

Zgadnijcie natomiast kto ma w swoim adresie pl na końcu? :D

Pomogę Wam :D
http://facebook.com/PlayLocpl
http://facebook.com/BDIPpl

Obrazek
Obrazek

Tukan29
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2012, o 07:36

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: Tukan29 » 1 sie 2014, o 17:49

jak smutne trzeba mieć życie żeby odpieprzać coś takiego. Serio nie wiem czym się przejmujecie, gdybyście olali tych pajaców, to bardziej byście ich zdenerwowali, niż teraz jak to komentujecie. Tak to nikt by nawet nie wiedział o tych inbach, ludzie ich kojarzą tylko stąd, że nie potrafią skończyć la noire. Nikt ich nie bierze na poważnie, muszą dokupywać komentarze żeby ktoś przyznał im racje, Tak swoją drogą, to nie mogę się doczekać jak zaczną wychodzić nowe gry od telltale, ten wyścig kto pierwszy zrobi spolszczenie, a gdy wy wydacie swoje wcześniej - ten płacz, że jest kiepskie, że to niesprawiedliwe, że oni wcześniej je zaklepali i tak dalej. XD Wtedy dopiero przyjdzie shitstorm.

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: grzybiarz » 2 sie 2014, o 11:15

To gościu chciał wrzucić ogłoszenie i pokazać na swoim forum jakie to GPP jest złe, bo daje ogłoszenia na tablicy.pl? Co za koleś, jebnięty :)

-- So sie 02, 2014 12:18 pm --
Nie ma problemu, Norku :D.

Jednak chciałbym dodatkowo zauważyć, że adres profilu jest podany zły.
http://on.fb.me/1s9hfgL
Przekierowuje do http://facebook.com/grajpopolskupl(...)
A na ich stronie, są odnośniki do:
BDIP
BDIP Dub
Eureka Subs
GPP
Ikskoks
Iron Squad
WIA Parker
z czego do GPP, prowadzi do tego:
https://www.facebook.com/PlayLocpl/post ... 0807124541

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: cienislaw » 2 sie 2014, o 11:20

niezłe spostrzeżenie grzybiarz. jak się cieszę, że tam nie ma linka do GameSub, bo jeszcze też by coś dołożyli od siebie.
Obrazek

Park3r
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2014, o 12:35
Grupa: WiA Parker

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: Park3r » 2 sie 2014, o 21:49

Na początku chciałem się od tego wszystkiego odciąć i zwyczajnie nie wtrącać się w nie swoje sprawy, zamiast tego zająć się po prostu spolszczaniem, jednak skoro już 'sztucznie' wtrącono mnie do konfliktu to napiszę te parę zdań: P

Z moich obserwacji, jako postaci w jakiś sposób 'związanej' z 'payloc' wynika, że osobą, która najbardziej ten konflikt podtrzymuje jest, jak sami wiecie, Tomek. Kłótnia ta, moim zdaniem, najprawdopodobniej dawno by się zakończyła, gdyby przestał wypisywać o Was te swoje wywody.

Niestety nie wiem czy zdaje on sobie z tego sprawę, czy nie, ale robiąc, to co robi teraz, niszczy - nie Was - a swojego kochanego PayLoca. Wy tak naprawdę już nic nie musicie robić, bo sam wbija sobie gwoździe do trumny. To są już fakty. Poza tym ta Twa nienawiść, drogi Tomaszu, niszczy również Ciebie. Ona wprost kipi z twoich postów o GPP :P

Nie rozumiem też tego, dlaczego w niektórych swoich publikacjach pisałeś w naszym imieniu, nawet nie pytając nas, o to, co na ten temat sądzimy. Posługiwałeś się NASZĄ nazwą bez NASZEJ zgody i pomimo próśb o nie wtrącanie nas w Twoje sprawy, robiłeś to dalej. Ostatnio zacząłeś posuwać się do takich desperackich praktyk jak usuwanie na FaceBook'u naszych komentarzy, które mówiły, o tym żeby nas w to nie mieszać. Czy uważasz, że to jest w porządku? Wymagasz od innych, żeby byli w stosunku do Ciebie w porządku, jednocześnie sam wciągając do swojego konfliktu randomowe osoby, które w dodatku sobie tego nie życzą i te twoje spory mają głęboko ....?

Tomku, piszę ten post NIE w celu złośliwego oczernienia Twojej osoby. Staram się raczej ocenić sytuację jako osoba 'z zewnątrz' i wytknąć Ci twoje błędy w myśleniu. Oczywiście dziękuję Ci za wszelką pomoc, jaką udzieliłeś naszej grupie, jednak już naprawdę przesadzasz.

Ten post jest czymś w rodzaju sprostowania Twoich wypowiedzi, pod którymi nas - bez naszej wiedzy - podpisałeś. Starałem się to napisać jeszcze w miarę łagodny sposób. Myślę, że powinieneś czasami takie posty przeczytać i prawidłowo przejść coś co nazywa się 'dysonansem poznawczym'. Przydałoby ci się również trochę dystansu do siebie. Liczyłem chociaż na jakąś spokojną merytoryczno-analityczną dyskusję na Skype, ale nawet nie miałeś jaj, żeby się jej podjąć. Może chociaż tu, gdzie nie ma cenzury, się wytłumaczysz? Liczę chociaż na resztki Twojego honoru.

W tym momencie chcę również podkreślić, że nie chcę brać udziału w dalszej części tego konfliktu, więc Tomku, daj nam już święty spokój. Było by też dobrze jakbyś w końcu przyznał się, że robiłeś źle i pogodził się z GPP. Więcej byś miał z tego korzyści, niż z tego co robisz teraz. Ludzie popełniają błędy, uwierz mi, nikt nie jest idealny. A jeśli ten flame to twoja strategia budowania popularności na stronie, to lepiej skończ z tym, bo stracisz wszystkich sojuszników i to doprowadzi Cię upadku.

Proszę również o usunięcie wszystkich dopisków WIAPARKER przy postach dotyczących GPP. Dziękuję.

Pozdrawiam Parker z WIAPARKER

PS NIE ZOSTAŁEM PRZEZ NIKOGO WYNAJĘTY !!

Awatar użytkownika
ARKaM
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2014, o 17:14

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: ARKaM » 4 sie 2014, o 13:09

Ciekawe, choć smutne, jest wszystko to co się dzieje na scenie fanowskich tłumaczeń gier. Dobrze, że ludzie związani w jakiś sposób z Playlockiem widzą, że coś jest nie tak i fajnie, że wypowiadają się, bo na pewno to daje do myślenia obu stronom "konfliktu".

Cóż, ewidentnie coś jest nie tak z Playlockiem, skoro nie ma żadnego słowa krytyki na ich profilach.
Ciekawe też jest to, że osoby, które wypowiedziały się tutaj:
https://www.facebook.com/PlayLocpl/post ... 0807124541
(Ania K., Piotr S., Daria R., Mateusz P.)udostępniają dokładnie te same reklamy na swoich profilach(np. "Filmy których nie znasz a powinieneś", status użytkownika Splot Artystyczny, zdjęcie użytkownika Akademickie Centrum Medyczne), no i oczywiście mają się "w znajomych" ;]

Do tej pory nie wypowiadałem się w tej sprawie, choć obserwuję ją praktycznie od początku, ale uznałem, że może podzielę się moimi spostrzeżeniami.

Nie wiem kto zaczął, dlaczego i po co(choć pewnie tego nikt nie wie), ale na pewno ten cały spór jest niepotrzebny. Wiem, że wiele osób już to mówiło, ale ja powtórzę: najlepiej olać sprawę.
Podobny cyrk "przeżyłem" na stronie Y, gdzie cały czas pojawiały się głupie komentarze na poziomie neandertalczyka i nie pomagały żadne argumenty, choćby najbardziej racjonalne. Sposób okazał się być prosty - olanie sprawy, gdy tłum("dzieci neo") przestał wtórować, bo znudził się tematem, a administratorzy przestali odpowiadać w komentarzach - flejm ustał, przestał przynosić skutek, umarł śmiercią naturalną.

Według mnie praca, jaką wykonujecie, jaką oni wykonują, powinna być przedmiotem krytyki(nie mylić z wyśmiewaniem!), a nie to jacy jesteście, czy jacy oni są. Konstruktywne wytknięcie błędu jest bardziej pouczające, niż takie(nie boję się użyć tego wyrażenia) dziecinne przepychanki. Nie zniżajcie się do ich poziomu(sam popełniłem niegdyś ten błąd, którego teraz bardzo żałuję).
Rozumiem też waszą usprawiedliwioną frustrację, ale serio: czy warto się przejmować jakimś idiotą/idiotami? Pośmiejcie się z nich, z politowaniem pokręćcie głowami i nie przejmujcie się, bo nie ma czym :)

Odwalacie kawał roboty i za to wam chwała, a że musicie się zmierzyć z debilnym hejtem - cena sławy(większość celebrytów ma antyfanów, którzy piszą o wiele gorsze rzeczy i jakoś muszą z tym żyć, to nietypowe porównanie, ale obrazujące o co mi chodzi).
Obrazek

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: Manuel Czaszka » 4 sie 2014, o 13:14

Nie wiem kto zaczął, dlaczego i po co(choć pewnie tego nikt nie wie).
Otóż ja wiem. Od różnicy zdań, w sprawie gry Bully: viewtopic.php?f=36&t=726&p=7503&hilit=bully#p7502.

Serio. Przed dyskusją na ten temat wszystko było ok, doki10 był stałymbywalcem forum, a osobiscie pomagałem mu z Manhuntem.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
vhs
Wojcieszek Rzezimieszek
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2012, o 21:51
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: vhs » 4 sie 2014, o 15:14

Siema Arkam! :D

Co do Twojej wypowiedzi, to zgodziłbym się ze wszystkim, gdyby nie fakt, że to poszło 'trochę' w prywatę, o czym się przekonał bemberg.

A tak, to zgadzam się ze wszystkim.
Obrazek


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości