Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: Lajk za hejt? Playloc zdolne do wszystkiego.

Postautor: Śledziks » 4 sie 2014, o 15:56

Obrazek
No tego to się nie spodziewałem, chociaż dokiego zdążyłem trochę poznać. Już nawet nie wiem, jak to skomentować, jego nienawiść jest tak wielka, że jest zdolny nawet zapłacić ludziom za fejkowe komentarze? 0.o No nie ogarniam, serio.

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Postautor: grzybiarz » 17 lis 2014, o 19:37

Te ich forum playloc, jest tak spierdzielone, że ustawili mi postowanie po akcpetacji moderatora. W jednym z tematów, ich ludzie (może ci wykupieni) coś narzekali, że nie mogą się doczekać spolszczenia Dead Space 3 + jeszcze paru innych, za które niby odpowiadają ludzie z GPP, wyszło na to, że GPP bierze się za pełno tłumaczeń i nic nie kończy (a przecież to chyba tak jest u nich). Napisałem odpowiedni post (bez przekleństw, ściemy itp) i ta banda pederastów dała mi blokadę. Po prostu jak sobie z kimś nie radzą, to pyk, blokada na posty. Słuszne rozwiązanie dla tego komunistycznego forum :)

Ja tego nie rozumiem, była kiedyś taka strona NINTENDENCJA zrzeszająca wszystkich tłumaczy, w sumie bardziej romhackerów. Nie ma tejże strony, powstała PCPR (?) nie pamiętam dokładnie skrotu:), które ewaluowało do GPP i tutaj jest wszystko: od spolszczeń, po poradniki. Ale widocznie, ktoś poczuł się bardzo zazdrosny i zrobił mizerną stronkę + jeszcze mizerniejsze forum na którym pisze ta sama jedna osoba + sobie odpisuje + wynajęła hejterów, którzy mają pisać, jakoby to playloc, było najlepszym miejscem w internecie dla tłumaczy. Takim ludziom należy się ban na Internet.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Postautor: Norek » 17 lis 2014, o 20:41

Hej!

Dzięki za wiadomość - akurat tamten wątek też śledziłem i widziałem, jak okrojono Ci wiadomość.
Najgorsze jest to, że piszą na forum tak, jakby sami byli autorami spolszczenia.
Do tego dochodzą praktyki w stylu kupowanie lajków, komentarzy (reklama na FB to inna sprawa, w końcu te 900 polubień wyglądało bardzo mizernie i trzeba było to rozkręcić:).
Dziwi mnie tylko, że szef tamtego grajdołka tak cieszy się z osób-wydmuszek. W ciągu tygodnia czy dwóch dzięki reklamie doszło 600 nowych osób, a liczba polubień wpisów stoi w miejscu - wyjątkiem jest L.A. Noire, które dostaje jakiś tam promil atencji, oraz wpisy lajkowane przez podstawione osoby.

Dzięki w każdym razie za wsparcie^^ Na Nintendencji wielu z nas siedziało, później było PCRH (Polskie Centrum RomHackingu) i jest GPP.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Postautor: grzybiarz » 28 lis 2014, o 13:19

https://www.facebook.com/spolszczeniegr ... 38/?type=1

Ech... zbiórka 200 zł dla chorej na serce Natalii. Gdzie jest jakieś foto Natalki? Wyczuwam ściemę, zresztą nie pierwszy raz. Chcą po prostu 200 zł za spolszczenie LA Noire, ktore i tak nie wiemy, czy w ogóle powstało. Może niedługo strona zniknie z neta(?), czego zresztą bym sobie życzył:)
---
Dali mi na swoim forum cenzurę na pisanie - tzn. wszystkie posty musi potwierdzić moderator, ale chyba on ich nawet nie widzi, bo napisałem post, w którym prosiłem o skasowanie konta. A ponadto zablokowali mi pisanie PMek. Co za idioci, po prostu brak mi słów. Jeszcze ta zbiórka dla chorej na serce.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Postautor: Norek » 28 lis 2014, o 13:20

O ile moje zdanie na temat BDIP/Playloca zapewne wszyscy znają, o tyle akurat tutaj nie wydaje mi się, żeby był to przekręt, dlatego nie zapędzałbym się za bardzo w tej materii :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

grzybiarz
Posty: 132
Rejestracja: 13 cze 2008, o 10:50

Re: Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Postautor: grzybiarz » 28 lis 2014, o 13:23

W sumie racja, nie zauważyłem tego:
http://www.siepomaga.pl/f/sercedziecka/c/1609
Ok, zobaczymy.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Postautor: Manuel Czaszka » 28 lis 2014, o 13:54

Zbiórkę obsługuje SięPomaga.pl więc o ściemie mowy być nie może, co nie umniejsza faktu, że to PR-owa zagrywka konającej grupy zajmującej się do tej pory głównie hejtem.

//siudak lubi to
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

marcus196
Posty: 40
Rejestracja: 25 paź 2012, o 12:49

Re: Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Postautor: marcus196 » 3 gru 2014, o 15:15

"Gra podzielona jest na sezony i epizody" Mimo, iż samo TTG nie powiedziało o, że będzie drugi sezon to ludzie playloca już "wiedzą". Porażka kompletna porażka(Mowa tu oczywiście o GoT).

Mariusz_Scenariusz
Posty: 9
Rejestracja: 11 mar 2015, o 16:19

Re: Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Postautor: Mariusz_Scenariusz » 11 mar 2015, o 16:21

Jednak okazało się, że wyszedł drugi epizod, mieli rację.

Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: Lajk za hejt? Playloc/BDIP zdolne do wszystkiego.

Postautor: ridzio » 11 mar 2015, o 19:41

Przecież on napisał "sezon" a nie "epizod". To są dwie różne rzeczy.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość