Adventure Zone - Kobiety Rządzą ;)

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Adventure Zone - Kobiety Rządzą ;)

Postautor: mendosa » 31 mar 2009, o 13:39

Tak se pomyślałem, a czemu nie?

Adventure Zone 71

Czekaliśmy, aż się doczekaliśmy :) . Czytajcie, a się dowiecie.

No, kurde Rządzą ;)

Słuchać! :D . I komentować.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Adventure Zone - Kobiety Rządzą ;)

Postautor: mendosa » 30 lip 2009, o 08:04

Nieco wody upłynęło w Polskich rzekach od ostatniego wpisu w tym temacie, tymczasem światło dzienne ujrzał Zin A-Z numer 72, można pobrać go tutaj.

Ale to nie wszystko ... zmieniamy bowiem szaty :D . Od 1 sierpnia witryna będzie dostępna pod adresem adventure-zone.info (tak, powrót do korzeni, jeszcze o tym wspomnę niżej), ale na starym serwerze, za to w nowej oprawie graficznej. Wszystkie publikacje z okresu od września 2008, do lipca 2009, zostały już przeniesione na nową odsłonę strony, nie przenieśliśmy za to forum - nie znalazłem możliwości automatycznego "przesypania" - inna struktura bazy danych, a bawić się ręcznie - szkoda czasu. Wszelkie publikacje, komentarze i wpisy sprzed września 2008 - są na stronie obecne.

Teraz krótka lista zmian - po pierwsze ... działać będą prywatne wiadomości! (tak, wiem - to po prostu żałosne, że na tzw. "zielonej" nie działały). Po drugie - komentarze do artów i nowinki nie będą już sprzęgnięte z forum - powodowało to zamieszanie, i chwilami nie było wiadomo, do czego tak naprawdę odnosi się dany wpis. Po trzecie ... ktokolwiek rejestrował się na stronie przed wrześniem 2008 - ten ma nadal tam konto (choć w tajemnicy powiem, że szykuje się czystka pustych kont), jeżeli ktoś nie znał nas wcześniej i rejestrował się na tzw. "zielonej" (09-2008;07-2009) - jest proszony o ponowną rejestrację, za utrudnienie przepraszam, ale mam nadzieję, że różne nowe smaczki osłodzą tę niedogodność :) . (m.i.n. - będzie możliwe posiadanie polskich znaczków w nickach).

Aby krótko nakreślić przyczyny całego zamieszania z AZ, powiem tylko, iż tzw. "zielona" witryna okazała się niewypałem i dla użytkowników, i dla adminów (fatalny CMS), jednym słowem pieniądze wyrzucone w błoto (dziękujemy Ci - Vysoki). Dodatkowo prawny właściciel domeny adventure-zone.pl, postanowił ją zatrzymać dla siebie, a w czerwcu wyrzucić nas ze współdzielonego z Markofem serwera (dziękujemy Ci - Tadeo).

Zapraszamy na AZ :D .
N.E.M.O.

Galador
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2009, o 11:14

Re: Adventure Zone - Kobiety Rządzą ;)

Postautor: Galador » 18 lis 2009, o 11:24

Pojawił się już numer 74, w którym znajdziecie nieco więcej tekstów niż zawsze... m.in. kilka wywiadów - z redakcją CDA, przedstawicielem firmy IQ Publishing oraz z twórcami węgierskiej gry Yoomurjak's Ring. Dla zainteresowanych, spora relacja z Poznań Game Arena.

Obrazek
Pełny spis treści:

Mile of Cry (zapowiedź) by Percival
Audere Semper (zapowiedź) by Percival
The Path by mertruve
The Scream of Madness (wywiad z twórcą) by Przemo
Ceville by mertruve
Yoomurjak's Ring by Evillady
Yoomurjak's Ring (wywiad z twórcą i obsadą) by Evillady

Temat numeru: PGA
Relacja z 16-18.10.09r. by Evillady
IQ Publishing (wywiad z Rafałem Korytkowskim) by Evillady
Krytyczne spojrzenie na PGA by Kami17
CD Action (wywiad z Tymonem "Hut" Smekta?? i Danielem "CormaC" Bartosikiem) by Evillady
PGA flash by telipinus
Numer można pobrać stąd: http://www.filefront.com/14935785/AZ74.pdf/


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości