Kochamaciek Group? Historia alternatywna.

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
Len
Posty: 63
Rejestracja: 13 cze 2009, o 20:48
Grupa: Iron Squad
Kontakt:

Re: Kochamaciek Group? Historia alternatywna.

Postautor: Len » 19 cze 2009, o 18:32

No tak, ale nawet jeśli - to jakie jest znaczenie skąd ściągasz spolszczenia? Nawet jeśli z portal24h.pl to Maciek powinien się cieszyć, że mimo wszystko korzystasz z jego strony. A ta jest darmowa i nie może ci zabronić korzystania z niej :]
Iron Squad | Jagged Alliance Center | Gry.Gery

"Skrytobójczy zabójca"

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: Kochamaciek Group? Historia alternatywna.

Postautor: Śledziks » 19 cze 2009, o 18:46

A tam mam to gdzieś. Większość gier jest wydawana po polsku więc nie muszę ściągać spolszczenia, a jeśli już jest po angielsku to i tak mi to nie przeszkadza w zrozumieniu gry :)

twig

Re: Kochamaciek Group? Historia alternatywna.

Postautor: twig » 19 cze 2009, o 18:54

No tak, ale nawet jeśli - to jakie jest znaczenie skąd ściągasz spolszczenia?
Znaczenie ma to, jakie jest to spolszczenie. Na stronie Macka obok spolszczeń robionych przez pasjonatów takich jak my, są również spolszczenia bezczelnie wyciągnięte z oficjalnych, polskich wydań gier.

Dlatego nie chcę, aby jakiekolwiek spolszczenie, w którego tworzeniu brałem udział, znalazło się na tej stronie.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: Kochamaciek Group? Historia alternatywna.

Postautor: Grahf Wiseman » 21 cze 2009, o 13:02

Historia odbiła się echem nie tylko na Graj po polsku.
Także krejd - lider projektu GTAIV PL, wyraził swój sprzeciw polityce portal24h. Dziękujemy i pozdrawiamy^^

http://www.wykop.pl/link/200233/olewani ... rtal24h-pl

Ciekawe co Maciek myśli o projekcie GTAIV, którego popularność może poważnie nabić mu kieszeń.
Pewnie "afera tłumaczeniowa" będzie miała swoją kontynuację, bo wątpię by nasz businessman Maciuś przeszedł koło takiej okazji obojętnie.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: Kochamaciek Group? Historia alternatywna.

Postautor: Grahf Wiseman » 21 cze 2009, o 19:18

Na prośbę członków grupy tworzącej ww. spolszczenie ich wszystkie konta na naszym forum zostały usunięte (zbanowane) i wszystkie informacje o ich grupie usunięte, wedle życzenia. Co już wspomniałem, ich spolszczenie też zostało usunięte z naszego serwera na ich prośbę.
Maciek nie zamierza oszczędzać na kłamstwach. Faktycznie - prosiliśmy o usunięcie wszelkich informacji z portal24h. Chyba oczywistym jest też hotlink, prawda?(z jaką klasą wyciął informację o autorach pozostawiając jednak produkujący użytkowników link)

W jakże żenujący sposób Maciek stara się manipulować słowami, widać, że nie jest to człowiek honoru.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Serech Sken
Posty: 50
Rejestracja: 20 sty 2012, o 13:54

Re: Kochamaciek Group? Historia alternatywna.

Postautor: Serech Sken » 27 lut 2012, o 17:12

A ja sie dziwilem o co chodzi, z tymi kolegami z Kochatak Group i wzmianką w spolszczeniu Velvet Assasin i w postach tu na forum, to nieładne zachowanie Maćka, a zawsze miałem go za człowieka na poziomie z pewnymi zakrętasami na charakterze jak każdy, ale to co on wyprawia to mnie zniesmaczyło i wk....ło.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości