[PC] Cognition: An Erica Reed Thriller

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
Annica88
Posty: 18
Rejestracja: 4 lip 2013, o 18:09

[PC] Cognition: An Erica Reed Thriller

Postautor: Annica88 » 17 wrz 2014, o 15:55

Obrazek
Witajcie :) . Zacznę może od tego, że jestem fanatyczką tej gry. Szukam kogoś, kto pomógłby mi z tekstami, nawet bez znajomości gry (a jak ze znajomością to już w ogóle będę przeszczęśliwa, bo to dość mało znana produkcja). Repozytorium jest już gotowe, liczy 430 tysięcy znaków bez spacji w unikalnych segmentach. Szukam kogoś, kto uwielbia gry przygodowe, historie kryminalne i paranormalne i w odpowiedni sposób przekaże emocje głównej bohaterki. Produkcja nie jest droga, wszystkie 4 epizody plus soundtrack można kupić już za 31 zł. http://www.sklep-pitchologia.pl/categor ... steam-key/

Chcesz pomóc? Napisz do mnie, wyślę próbkę tekstów z gry do przetłumaczenia.

Awatar użytkownika
Zagadka
Posty: 88
Rejestracja: 30 lip 2011, o 22:05
Grupa: wolny strzelec GPP
Kontakt:

Re: [PC] Cognition: An Erica Reed Thriller

Postautor: Zagadka » 17 wrz 2014, o 18:13

Annica88, czekałem na moment, aż w końcu ogłosisz się oficjalnie z projektem, bo coś czułem, patrząc na wpisy na Przygodomanii, że kiedyś nastąpi ów dzień ;).
Czyli teksty i fonty rozpracowałaś?

To dobra gra do tłumaczenia, a trzeci odcinek to już w ogóle. Prześlesz mi teksty? Chciałbym je przejrzeć :).

Awatar użytkownika
Annica88
Posty: 18
Rejestracja: 4 lip 2013, o 18:09

Re: [PC] Cognition: An Erica Reed Thriller

Postautor: Annica88 » 18 wrz 2014, o 20:12

Bardzo mi miło, mam nadzieję, że oglądałeś gameplaye na yt :D. Co prawda moje ukochane epizody to 1 i 2, ale cieszę się, że ktoś w ogóle reflektuje cokolwiek :) . Co do tekstów, czekam na miłego kolegę, który zgodził się, mimo natłoku różnych spraw, mi je dostarczyć, wtedy też zacznę na spokojnie prace, mam nadzieję z kimś :) . Co do fontów, wszystko po nowym roku, tekstu jest sporo, więc nie powinien to być problem.

-- 9 paź 2014, o 14:31 --

Teksty gotowe, czy ktoś chce pomóc przy tłumaczeniu?

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] Cognition: An Erica Reed Thriller

Postautor: seraf5 » 27 lis 2014, o 15:55

Jak Ci idą prace nad projektem? Ile zdążyłaś już przetłumaczyć pierwszego epizodu? Jak tylko zdobyłem grę, to nie grałem w nic innego, tylko w to. Na razie ukończyłem pierwsze 2 epizody i jestem gdzieś w 1/3 trzeciego, i bardzo oczekuję twojego spolszczenia. Nawet specjalnie ukończę od Epizod 1 i 2 :) Życzę ci miłych prac nad projektem :)

-- 29 gru 2014, o 17:12 --

Nie wiem jak idzie Ci tłumaczenie gry, ale chyba będziesz musiała porzucić projekt - IQ Publishing zapowiedziało wydanie pudelkową wersję tej gry w wersji PL.

Awatar użytkownika
Annica88
Posty: 18
Rejestracja: 4 lip 2013, o 18:09

Re: [PC] Cognition: An Erica Reed Thriller

Postautor: Annica88 » 9 sty 2021, o 12:50

No niestety ostatecznie moja współpraca z IQ Publishing nie zakończyła się wydaniem gry, ale nie zapomniałam :) . Jest już dostępny pierwszy epizod, kolejny na dniach. Odsyłam: https://grajpopolsku.pl/cognition-ep1-premiera/

Awatar użytkownika
seraf5
Posty: 181
Rejestracja: 21 sty 2012, o 18:09

Re: [PC] Cognition: An Erica Reed Thriller

Postautor: seraf5 » 9 sty 2021, o 14:51

Tyle lat, a ja też nie zapomniałem, heh. Nawet pobrałem i chwilę pograłem. Dobrze, że udało się wydać, ale moim zdaniem gra się zdążyła strasznie zestarzeć - chyba najbardziej chyba uderza mnie to, jak powolne są wszystkie animacje. Mimo wszystko, fabula nadal jest interesująca, a że w końcu nigdy jej nie ukończyłem, to może siądę i wreszcie tego dokonam :)


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości