spolszczenie terminatora future shock/skynet

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
bax001
Posty: 126
Rejestracja: 3 sty 2021, o 20:49

Re: spolszczenie terminatora future shock/skynet

Postautor: bax001 » 7 lut 2021, o 21:41

Yez zeknalem pare dni temu i widzialem te obrazki, ale patrzylem na gameplay na yt i nie widzialem w tuch plikach komunikatow, wiec na obrazkach jest chyba tylko staly tekst a wszystkie dynamiczne wiadomosci sa gdzies zaszyte

rycho2009
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2021, o 13:43

Re: spolszczenie terminatora future shock/skynet

Postautor: rycho2009 » 12 lut 2021, o 17:34

Osobiście znalazłem wersje ru i en po porownaniu w RU masz 10 plikow wiecej.
Jak dobrze poszukasz znajdziesz odpowiedź,ja musze zbierać się do pracy ale masz podpowiedź.

Kod: Zaznacz cały

https://www.pcgamingwiki.com/wiki/The_Terminator:_Future_Shock

rafalslu
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2021, o 22:08

Re: spolszczenie terminatora future shock/skynet

Postautor: rafalslu » 13 lut 2021, o 01:16

mam z ruskiego tlumaczenia te same pliki tylko w innej palecie zapisane.. wysylam w zalaczniku cala gre. napisze jeszcze do nich moze dadza jakies wskazowki jak to zrobili.. moze pomoga..


rycho2009
Posty: 13
Rejestracja: 21 sty 2021, o 13:43

Re: spolszczenie terminatora future shock/skynet

Postautor: rycho2009 » 22 lut 2021, o 22:38

Przyjacielu mialem dzis chwile wiec zajrzalem do projektu - systuacja wyglada nastepujaco - wzgledem oryginalu zostaly podmienione fonty - poniewaz jest to jezyk rosyjski i cyrilica nie zawiera sie w angielskim alfabecie. Zostaly podmienione video co tez nikogo nie dziwi. A finalnie zostaly jeszcze podmienione pliki mdmdhres.bsa, netlevel.prs,archiwum,które zawarles mdmdimgs.bsa oraz najciekawsze mdmdbrif.bsa - po podejrzeniu jego zawartosci pojawiaja sie pliki .txt. Niestety archiwum które zalaczyles zawiera tez patch podlepszajacy grafike i nie mam pojecia w jakim stopniu jest on powiazany z tlumaczeniem. Teraz musisz znalezc odpowiednie kodowanie i poczytac co tam madrego pochowali. Powodzenia

rafalslu
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2021, o 22:08

Re: spolszczenie terminatora future shock/skynet

Postautor: rafalslu » 2 lut 2023, o 13:49

witam wszystkich. wracajac do tematu proby spolszczenia terminatora future shock/skynet prosil bym o pomoc w znalezieniu programu do edycji plikow graficznych MAIN1BTN.CFA oraz przetlumaczeniu textu. jak znajdzie sie ktos chetny to podesle pliki.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość