War for the Overworld - Zbieram Ekipę

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
dark_archon
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2010, o 20:33

War for the Overworld - Zbieram Ekipę

Postautor: dark_archon » 11 gru 2012, o 16:55

Obrazek

War for the Overworld
to duchowy następca Dungeon Keepera. Tworzony przez ekipę zapaleńców z niezależnego studia Subterranean Games. Sporo miesięcy poświęcili na pracę nad projektem, całkowicie za friko, w formie fanowskiej gry. Teraz wszystko nabrało impetu i dzięki Kickstarterowi ewoluowało w pełnoprawną, "dużą grę".

Ponieważ gra będzie wspierała sporo języków, a polski nie znalazł się an oficjalnej liście, wyszedłem z propozycją przygotowania oficjalnego, nieodpłatnego, tłumaczenia, które mogłoby znaleźć się w grze.

Tytuł jest jeszcze we wczesnej fazie tworzenia (premiera "podstawki" w stylu wiecznie aktualizowanego Minecrafta z pierwszą kampanią przewidywana jest na sierpień 2013) więc jest to projekt "na kiedyś", ale fajnie byłoby móc zebrać się ekipą i dla odmiany zrobić tłumaczenie, które dotrze nie do "niektórych graczy", tylko do wszystkich posiadaczy gry.

No i?
Szukam chętnych do pomocy. Tłumaczenie, korekta - standard. Jeśli nie znajdę, zrobię to sam. Dungeon Keeper = <3.

Po co?
Bo są trzy wyjścia. Możemy jej nie przetłumaczyć, ale nie po to istnieje ta strona. Możemy też ją przetłumaczyć nieoficjalnie, po premierze, co trochę mija się z celem jeżeli możemy zrobić to oficjalnie i trafić prosto do gry z błogosławieństwem autorów.

A co z tego będziemy mieć my?
Pewnie nic. Duża część ekipy pracuje nad grą za friko, jako ochotnicy. Celem jest stworzenie tytułu w pełni modularnego i "otwartego na gracza". Niemal codziennie twórcy publikują "showcase", który zawiera demo ostatnio zaimplementowanej funkcjonalności. Starają się być możliwie transparentni.

W dużym skrócie - byłaby to ta sama niewdzięczna robota co zwykle -- tyle że trafiłaby oficjalnie do gry.

Awatar użytkownika
Shorty
Posty: 170
Rejestracja: 12 sie 2010, o 22:52
Grupa: Samotny wilk
Kontakt:

Re: War for the Overworld - Zbieram Ekipę

Postautor: Shorty » 11 gru 2012, o 16:57

Chętnie pomogę, mogę zająć się samym tłumaczeniem i edycją grafik. Szczególnie lubię dialogi, jeśli takowe wystąpią. Mam nadzieję, że gra będzie dobra. :P
"Jak dobrze wiesz szaleństwo jest jak grawitacja. Wystarczy lekko pchnąć... "
~Joker

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: War for the Overworld - Zbieram Ekipę

Postautor: Johnny » 11 gru 2012, o 17:02

Sierpień to dobra pora, żeby trochę potłumaczyć dobrą grę. Masz mój miecz.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

Stivi
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2012, o 17:07

Re: War for the Overworld - Zbieram Ekipę

Postautor: Stivi » 11 gru 2012, o 17:08

Masz mój ogon.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: War for the Overworld - Zbieram Ekipę

Postautor: Norek » 11 gru 2012, o 17:17

You have my wood... Super wood ;)

Jeśli nie przykryje mnie nadmiar pracy i pokończę swoje projekty, z chęcią zobaczę, co się tu będzie działo.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 797
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: War for the Overworld - Zbieram Ekipę

Postautor: ikskoks » 11 gru 2012, o 19:16

And my axe ;)


Chętnie pomogę. Musimy się tylko jakoś zorganizować. ;p

dark_archon
Posty: 113
Rejestracja: 11 sty 2010, o 20:33

Re: War for the Overworld - Zbieram Ekipę

Postautor: dark_archon » 11 gru 2012, o 22:35

Spokojnie, mamy parę miesięcy zanim będą mogły ruszyć prace nad tłumaczeniem - gra jest jeszcze w fazie tworzenia więc musimy uzbroić się w cierpliwość. Wszystko w swoim czasie. Cieszę się, że jest zainteresowanie, zachęcam kolejnych chętnych do zgłaszania się do pomocy, a jak przyjdzie co do czego, na pewno was o tym poinformuję.

Awatar użytkownika
Machiner
Zasmarkaniec
Zasmarkaniec
Posty: 137
Rejestracja: 26 lip 2009, o 13:19

Re: War for the Overworld - Zbieram Ekipę

Postautor: Machiner » 11 gru 2012, o 22:38

Obrazek


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość