Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
egan332
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2015, o 03:17

Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Postautor: egan332 » 25 mar 2015, o 03:32

Witam , na wstępie zaznaczam że to moja pierwsza próba tłumaczenia więc proszę o wyrozumiałość :) . Mianowicie mam problem ze spolszczeniem polskich znaków i rozwinięć w grze co jest o tyle dziwniejsze że występują one w grze , ale w przetłumaczonych tekstach już niestety nie np. litery takie jak ó,ą,ę itp. w ogóle nie są wykrywane przez co mamy takie perły językowe jak kryjwka,powrt,wrt,itd. Pliki są w formacie CSV a pracuje nad nimi w zwykłym notatniku ,prosiłbym o jakieś rady lub pomoc .

tdonlee
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2015, o 21:43

Re: Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Postautor: tdonlee » 31 mar 2015, o 21:48

Wystarczy że użyjesz notepad++ ustawisz odpowiednie kodowanie i po sprawie.

kaentePL
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2016, o 14:40

Re: Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Postautor: kaentePL » 19 sty 2016, o 14:44

skoro to takie proste to czemu nikt tego do tej pory nie zrobil? trzeba w koncu skonczyc to co jest zaczete...dzis zaczynam tlumaczenie gry bo chcialbym juz na spokojnie i bez nerwow pograc w viking conquest

Asder
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2015, o 12:19

Re: Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Postautor: Asder » 19 sty 2016, o 16:29

Wiesz co? Wez użyj mojego niedokończonego spolszczenia:

Kod: Zaznacz cały

https://www.dropbox.com/s/uueejxoszjj1cb6/Viking%20Conquest%20-%20Spolszczenie%20R1.rar?dl=0
Tak będzie szybciej i lepiej.

rozwielitek
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2016, o 23:04

Re: Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Postautor: rozwielitek » 6 lut 2016, o 23:07

ej chłopaki a to wasze niedokończone spolszczenie już można wrzucić w gre? jak tak to powiecie gdzie co i jak? bo jak wrzuciłem tak o, to mi wyskoczył błąd runtime

Asder
Posty: 12
Rejestracja: 29 lip 2015, o 12:19

Re: Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Postautor: Asder » 7 lut 2016, o 10:10

Na obecnej wersji gry nie wiem czy będzie error bo dawno nie grałem ale powinno być w(z głowy piszę) Viking Conquest/Language/pl (zamienić folder albo wrzucić same pliki do folderu pl)

rozwielitek
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2016, o 23:04

Re: Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Postautor: rozwielitek » 8 lut 2016, o 17:16

zrobiłem jak mówisz przyjacielu i troche polskiego ale dialogi i questy wciąż ang, tam masz folder pl a w nim przetłumaczone, może coś inaczej?

Qoalah
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2016, o 10:23

Re: Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Postautor: Qoalah » 10 lut 2016, o 10:26

Aktualnie tłumaczę plik z dialogami, więc nie traćmy czasu - niech każdy zajmie się czymś innym. Co tłumaczycie?

Fiks
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2016, o 19:56

Re: Spolszczenie Mount and Blade Warband Viking Conquest

Postautor: Fiks » 16 mar 2016, o 20:00

Panowie, przeczytałem waszą konwersację oraz wątek na forum Tawerna Four Ways. Obecnie dokładam swoją cegiełkę w tłumaczeniu tutaj: https://www.transifex.com/tawerna-four- ... t/50401038 . Nie wiem, kto jeszcze to robi, ale chciałbym, byśmy skończyli to, bo naprawdę będzie warto ;D Chyba że osoby stąd robią w innym miejscu, to wtedy mógłbym tam pomóc w czymś.

Jak wygląda sytuacja z tym tłumaczeniem?


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość