[PC] Attack on Titan: Wings of Freedom

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
JankieL
Posty: 2
Rejestracja: 3 wrz 2016, o 15:55

[PC] Attack on Titan: Wings of Freedom

Postautor: JankieL » 3 wrz 2016, o 16:22

Hej wszystkim!
Jakoś mnie wzięło, żebym spróbował przetłumaczyć tę gierkę.
Poszperałem trochę odnośnie silnika, coby tu jakoś pliki wyciągnąć, ale jednak bezskutecznie.
Omega Force, bo taka jest nazwa studia, które tę grę stworzyło, prawdopodobnie używa swojego własnego. A przynajmniej tak było w przypadku innej ich serii pod tytułem Dynasty Warriors.
I tutaj rodzi się pytanie, a mianowicie czy da radę jakoś wyciągnąć teksty z wyżej wymienionego tytułu?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

SzakulFirsty
Posty: 4
Rejestracja: 2 sty 2018, o 16:07

Re: [PC] Attack on Titan: Wings of Freedom

Postautor: SzakulFirsty » 2 sty 2018, o 16:11

Właśnie, nic się nie rozwija w tym kierunku? jakim cudem nikt nie pracuje nad spolszczeniem do tej gry? Jest nowa, a poza tym grono odbiorców anime oraz mang jest niesamowicie olbrzymie. Gra na dodatek nie jest jakoś długa, a polska wersja byłaby świetna. Byłem pewny, że Atak Tytanów doczeka się spolszczenia niedługo po premierze. Może zwyczajnie nie da się go zrobić?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Attack on Titan: Wings of Freedom

Postautor: Norek » 2 sty 2018, o 16:33

Zapewne problemem jest to, co zawsze - odpowiedni ludzie.
Niestety coraz mniej osób (zwłaszcza tych doświadczonych) ma czas i chęci, żeby się babrać w polonizacjach. To czasochłonne i niekiedy niewdzięczne zajęcie. Zazwyczaj czas i chęci mają te osoby, które słabiej radzą sobie z tłumaczeniem.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: [PC] Attack on Titan: Wings of Freedom

Postautor: EvilDoom » 2 sty 2018, o 17:11

Gra jest bardzo fajna. Polecam ! Fabuła praktycznie 1:1 przeniesiona z anime. Angielski w niej używany jest bardzo prosty więc nie ma z nim problemu. Gra jednak praktycznie, tylko dla zagorzałych fanów anime lub mangi.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości