[PC] The Dark Eye: Demonicon

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
Griffin
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2016, o 22:46

[PC] The Dark Eye: Demonicon

Postautor: Griffin » 29 lis 2016, o 23:04

Witajcie!
Czy byłby ktoś chętny do tłumaczenia tej gry ze mną? Potrzebuję osób które znają nieco system The Dark Eye lub grali w tą grę oraz osób które oczywiście znają dobrze język angielski. Sam się za to nie wezmę bo jest masa pracy, a ja nie mam tak dużo czasu. Grę naprawdę warto przetłumaczyć, ma bardzo ciekawą fabułę, sama rozgrywka jest też dość ciekawa. Polecam spróbować jeżeli ktoś nie grał. Jak zgłosi się kilka osób to będziemy mogli rozpocząć pracę . Przyznam szczerze że nie znam za dobrze angielskiego, zawsze coś tam mogę przetłumaczyć. Głównie zależy mi na tym, aby jacyś tłumacze zainteresowali się grą, wtedy mogę powierzyć cały projekt a sam bym tylko pomagał. Bardziej by mi odpowiadało wyciąganie tekstów z gry i wstawianie napisów do filmików

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Dark Eye: Demonicon

Postautor: Norek » 30 lis 2016, o 10:30

Kolego, takie wpisy to nie w dziale z aktywnymi projektami, a na przykład w dziale Pomocy przy projektach.
Przeniosę ten wątek później do odpowiedniego działu, żebyś widział, że nie został on usunięty.
Poza tym z tego co napisałeś wnioskuję, że raczej wiele do projektu nie jesteś w stanie wnieść, nie liczyłbym tym samym na pozyskanie chętnych do pomocy.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Griffin
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2016, o 22:46

Re: [PC] The Dark Eye: Demonicon

Postautor: Griffin » 1 gru 2016, o 20:11

Dobrze. Mimo to myślę że ktoś się zainteresuje, chodzi mi głównie, aby wzbudzić zainteresowanie grą, jestem chętny do pomocy przy projekcie, samo kierowanie mnie mało interesuje bo dużo do tego nie włożę, ale będę robił co w mojej mocy. Czy ktoś zainteresowany?


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości