Szukam tłumacza Rosyjskiego XD

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Szukam tłumacza Rosyjskiego XD

Postautor: Pan Szatan » 26 cze 2017, o 23:40

Umm.. jest u was ktoś kto zna rosyjski?

Przydałaby mi się taka osoba do pomocy w tłumaczeniu Rosyjskiego dodatku do gry Postal 2.
Niedawno wyszedł jego port na steama a autor owego portu dodał do gry angielskie napisy oraz specialny plik w którym można dodać własne napisy bez modyfikacji skryptu gry! więc robota izi dla mnie :D

Problem w tym, że samo angielskie tłumaczenie jest takie 4/10 bo nie wszystkie zdania są przetłumaczone, cytat: "By the way, not everything in this steam-port was translated 100% correctly, something was simplified (to be honest, something was removed or replaced, because some jokes are really stupid, or specific to russian region)" ~Evil (Autor portu)

Więc gdyby przetłumaczyć to z Rosyjskiego na Polski byłoby lepiej niż z Rosyjskiego przetłumaczonego na Angielski tłumaczyć na Polski (czy to jest poprawne gramatycznie?) xD

No i tu zarzucam screena jak widać czcionka i napisy działają ;)
desktop_06262017__19445405_896.png
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill

Stiepanowna
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2017, o 11:31

Re: Szukam tłumacza Rosyjskiego XD

Postautor: Stiepanowna » 28 cze 2017, o 11:36

Mówisz - masz ;) podeślij na priv szczegóły współpracy, zobaczymy, co się da zrobić.

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Re: Szukam tłumacza Rosyjskiego XD

Postautor: Pan Szatan » 28 cze 2017, o 12:35

Zrobione, sprawdź PW :)
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Re: Szukam tłumacza Rosyjskiego XD

Postautor: Pan Szatan » 28 cze 2017, o 13:38

Nadal potrzebuję pomocy, naprawdę jest nie wiele do zrobienia... może ktoś z was ma jakiegoś znajomego? i jeśli ktoś oczekuje, że będę płacić za przetłumaczenie 2 czy 3 zdań do darmowego spolszczenia "od graczy dla graczy" to jedyne co mu dam to soczysty kopniak w 4 litery.
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill

Stiepanowna
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2017, o 11:31

Re: Szukam tłumacza Rosyjskiego XD

Postautor: Stiepanowna » 29 cze 2017, o 08:16

Ciekawe masz podejście :) Trzeba było sformułować post "szukam osoby znającej język rosyjski, która za darmo przetłumaczy mi trzy zdania", a tak wprowadzasz ludzi w błąd, bo "tłumacz" to zawód jak każdy inny i w ten sposób ludzie zarabiają na chleb.

Awatar użytkownika
Pan Szatan
Posty: 23
Rejestracja: 2 lut 2017, o 13:03

Re: Szukam tłumacza Rosyjskiego XD

Postautor: Pan Szatan » 29 cze 2017, o 11:56

Przecież to jest forum fanowskich tłumaczeń do gier od fanów dla fanów za darmo. Chyba logiczne co nie?

Tak czy inaczej znalazłem kogoś kto umie czytać rosyjski niestety nie zabardzo rozumie z słuchu ale to nie problem bo mam znajomego z Rosji który mi przepisuje te dialogi na tekst :P

PS. Chciałem zmienić tytuł tematu ale się nie da...
"Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...Obrazek " - Tiquill


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości