Testowanie spolszczenia Lary Croft i Świątyni Ozyrysa

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Testowanie spolszczenia Lary Croft i Świątyni Ozyrysa

Postautor: maron97 » 24 sty 2018, o 20:03

Szukam osób do wstępnego testowania spolszczenia do Lary Croft i świątyni Ozyrysa. Jest tylko jeden ważny warunek, otóż najlepiej, żeby zagrać w tę grę w 4 osoby, bo tylko wtedy wszystkie postaci podążają za Larą, a gdy się gra samemu to Lara sobie idzie, a reszta ekipy zostaje. Nie jestem pewien, czy dobrze zrobiłem, że zawsze dałem liczbę mnogą, nie wiem, czy Izyda mówi tylko do Lary, do Horusa, czy też do innych. Piszę wcześniej (przed ukończeniem w 100% spolszczenia), bo nie wiem, czy znajdzie się ktoś chętny na to spolszczenie, ale może ktoś mnie zaskoczy i będzie zainteresowany?

edwardackiziom
Posty: 79
Rejestracja: 6 lip 2017, o 21:52

Re: Testowanie spolszczenia Lary Croft i Świątyni Ozyrysa

Postautor: edwardackiziom » 25 sty 2018, o 12:58

Bardzo chętnie zagram w każdą grę z coopem, razem z dziewczyną jeśli jest kanapowy przy jednym urządzeniu. Bez naszego języka nawet nie interesowałem się grą, ale teraz mam nadzieję, że kiedyś pogram ;)

Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Re: Testowanie spolszczenia Lary Croft i Świątyni Ozyrysa

Postautor: maron97 » 25 sty 2018, o 13:10

Niestety zmartwię Cię, żeby zagrać w coopa trzeba mieć dwa komputery :( Jeśli nie będziesz zainteresowany, to rozumiem, ale niestety nic na to nie poradzę, w gry z serii Tomb Raider nie można grać w kilka osób z jednego komputera, nie wiem jak jest z PS, XBox itd.
Sprawdziłem w internecie i na PlayStation powinno się udać zagrać na tym samym urządzeniu. Ale ja nie mam wersji na PS i nie mogę zrobić spolszczenia, o ile dałoby się.

edwardackiziom
Posty: 79
Rejestracja: 6 lip 2017, o 21:52

Re: Testowanie spolszczenia Lary Croft i Świątyni Ozyrysa

Postautor: edwardackiziom » 25 sty 2018, o 13:42

Tylko na PC bym grał, ale 2 kopie to nie problem, gorzej z drugim urządzeniem, ale gra raczej wymagająca nie jest to może lapek uciągnie. Na tej stronie informacja mnie zmyliła
http://www.co-optimus.com/game/3469/pc/ ... siris.html

Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Re: Testowanie spolszczenia Lary Croft i Świątyni Ozyrysa

Postautor: maron97 » 25 sty 2018, o 13:56

Myślę, że w miarę dobry laptop na nie najwyższych ustawieniach bez problemu pociągnie. Wiesz co, sam nie wiem jak to jest z tą kooperacją, bo gdy grałem nie widziałem opcji dodania kolejnej osoby, tylko mogłem zaprosić kogoś przez steam. To jest nas już trójka, bo też chciałbym zagrać, żeby nie było, że mam to gdzieś, a inni za mnie to poprawiają, a tak w ogóle, to z chęcią z kimś zagram :) Tylko nie przeraźcie się tekstem, bo gdy wyciągałem dialogi z plików to były ułożone w kolejności od najdłuższych do najkrótszych, więc tłumaczyłem je, tak jakby były osobnymi zdaniami, przy pewnie z 85% to się sprawdziło, ale część będę musiał poprawić. Tak jak pisałem, dałem to ogłoszenie wcześniej, ale spolszczenie nie jest jeszcze gotowe. Teksty są przetłumaczone, tylko muszę jeszcze je przekonwertować, żeby były polskie znaki (o dziwo gra je posiada) i wkleić do dużego pliku, ale myślę, że to nie zajmie mi dużo czasu.

edwardackiziom
Posty: 79
Rejestracja: 6 lip 2017, o 21:52

Re: Testowanie spolszczenia Lary Croft i Świątyni Ozyrysa

Postautor: edwardackiziom » 25 sty 2018, o 15:34

No to czekam na kolejne postępy, zgadamy się na granie, gdyby tego kanapowego jednak nie było, bo nie ukrywam tylko dla coopa chciałbym w to zagrać, ale jak już będzie pl i na promocji to czemu nie :) Pozdrawiam i miłej pracy

Awatar użytkownika
maron97
Posty: 124
Rejestracja: 24 gru 2016, o 16:31
Kontakt:

Re: Testowanie spolszczenia Lary Croft i Świątyni Ozyrysa

Postautor: maron97 » 25 sty 2018, o 23:27

Dzięki :) Co do promocji, to na wyprzedaży Steam były wszystkie gry z Larą Croft za około 150 zł (normalnie kosztowałyby około 1000zł), a były i Tomb Raider i RotTR, nie chcę robić reklamy, ale dla mnie gry są świetne u warte kupienia :)
Tak przy okazji, słyszałem, że Tomb Raider: underworld ma polską wersję, ale nie ten ze Steamu, więc jeśli ktoś ma tę grę z płyty, to proszę o kontakt.


Ostatnio przesunięty w górę 25 sty 2018, o 23:27 przez: maron97.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość