Problem ze znalezieniem plików tekstowych gry CHANGE: A Homeless Survival Experience

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
rudyxd
Posty: 24
Rejestracja: 19 gru 2017, o 15:55
Grupa: Redtranslations

Problem ze znalezieniem plików tekstowych gry CHANGE: A Homeless Survival Experience

Postautor: rudyxd » 25 sty 2021, o 21:00

Witam mam problem ze znalezieniem plików tekstowych. Szukałem ich za pomocą unityEX, ale nie mogłem ich znaleźć. Czy ktoś mógł by mi pomóc w ich znalezieniu.

ValthemarPL
Posty: 23
Rejestracja: 29 lis 2020, o 20:35

Re: Problem ze znalezieniem plików tekstowych gry CHANGE: A Homeless Survival Experience

Postautor: ValthemarPL » 25 sty 2021, o 23:15

Może warto trochę poczekać. Deweloperzy zapowiedzieli wydanie nowej wersji, która doda m.in kilka nowych języków, więc pliki tekstowe mogą być łatwiej dostępne. Aktualizacja ma się podobno pojawić w styczniu.

rudyxd
Posty: 24
Rejestracja: 19 gru 2017, o 15:55
Grupa: Redtranslations

Re: Problem ze znalezieniem plików tekstowych gry CHANGE: A Homeless Survival Experience

Postautor: rudyxd » 26 sty 2021, o 08:57

Może warto trochę poczekać. Deweloperzy zapowiedzieli wydanie nowej wersji, która doda m.in kilka nowych języków, więc pliki tekstowe mogą być łatwiej dostępne. Aktualizacja ma się podobno pojawić w styczniu.
Dzięki za info. Możliwe, że twórcy sami dodadzą język polski.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości