[Wii] Fatal Frame 4 - Projekt do wzięcia

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

[Wii] Fatal Frame 4 - Projekt do wzięcia

Postautor: Manuel Czaszka » 9 maja 2010, o 23:34

Na stronie (http://www.fatalframe4.net/) angielskiego, fanowskiego tłumaczenia Fatal Frame 4, widzimy ciekawą inicjatywę, twórcy zapraszają do współpracy przy tłumaczeniu na inne niż angielski, języki.

Twórcy piszą:
Not satisfied with only translating it in English, the translation team has opened up the game to other groups of willing volunteers. Several other languages have begun translation, but currently only Espanol, Deutsch, and Français projects have made significant progress. Follow the link to look for your language, and look forward to other language translations in the coming weeks.

Poniżej link do narzędzi
http://www.cameraslens.com/forum/index.php?topic=8813.0
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: [Wii] Fatal Frame 4 - Projekt do wzięcia

Postautor: maximo » 10 maja 2010, o 14:33

Wow! gotowe narzędzia mozna pobrać zupełnie za free, jestem pod wrażeniem. Gra ma wspaniałą fabułę, przyzwoitą grafikę oraz gameplay niczego sobie. Swoją drogą to nawet nie wiedziałem, że jest jakiś extractor do plików RSL. Wszystkie grafiki można wrzucić do programu, cały skrypt znajduje się rownież w paczce. Natomiast folder czcionki musi zawierać szereg plików o nazwie po UTF-8 hex code, w notatniku są szczegóły. Jak dla mnie rewelacja!

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [Wii] Fatal Frame 4 - Projekt do wzięcia

Postautor: Manuel Czaszka » 10 maja 2010, o 15:05

Wow! gotowe narzędzia mozna pobrać zupełnie za free, jestem pod wrażeniem!
Istnieje wiele udostępnionych narzędzi. Te nie są jedyne.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
nawi
Posty: 5
Rejestracja: 18 lis 2009, o 23:11

Re: [Wii] Fatal Frame 4 - Projekt do wzięcia

Postautor: nawi » 10 maja 2010, o 22:15

Minusem jest to, ze gra wyszla tylko w Japonii i nie bedzie wersji Amerykanskiej ani Europejskiej (innymi slowy - w ch ciezko ja zdobyc). A z kolei plusem jest to, ze tlumaczenie smiga rowniez na oryginalnej, nieprzerabianej konsoli.

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: [Wii] Fatal Frame 4 - Projekt do wzięcia

Postautor: maximo » 13 maja 2010, o 15:48

Wersje NTSC/JPN - można bez problemu znależć w sieci i spaczowaną w wersji angielskiej. Faktycznie szkoda, że nie ma jej w europie w wersji pal, wyglądałaby obłędnie. W wersji ntsc wyświetla mi się brzydka grafika, czcionki mam rozmazane, ogólnie rozdzielczość pada generalnie na pysk.

Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Fatal Frame 4 - Projekt do wzięcia

Postautor: Haker5 » 14 maja 2010, o 22:36

Mam oryginał tej gry na potrzeby tłumaczenia mogę użyczyć.

Yugo
Posty: 7
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 19:47

Re: [Wii] Fatal Frame 4 - Projekt do wzięcia

Postautor: Yugo » 5 lut 2012, o 16:59

Szkoda, że zmienili forum i nie ma tam namiarów do tych narzędzi, a administrator tego forum nie odpisuje na PW od miesiąca :(.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość