[SNES] Harvest Moon - betatesty

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

[SNES] Harvest Moon - betatesty

Postautor: mziab » 31 maja 2010, o 18:13

Jak niektórzy z was może słyszeli, ostatnio wziąłem się za odświeżanie swojego starego tłumaczenia Harvest Moona. Z mojej strony prace dobiegły końca i mam już coś na kształt bety. Gra przeszła poważne zmiany techniczne i merytoryczne (tu podziękowania dla Norka za porównanie całego skryptu z japońskim). Szukam więc chętnych do testów. Jeśli ktoś z was ma cierpliwość, by przejść grę do oporu i wprawne oko, proszę o kontakt. Ze względów oczywistych będą przyjmowane tylko poważne propozycje.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj

Awatar użytkownika
Kurajmo
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2010, o 00:13
Kontakt:

Re: [SNES] Harvest Moon - betatesty

Postautor: Kurajmo » 17 paź 2010, o 00:38

Zgłaszam swoją kandydature. Od zawsze gram w Harvest Moona. A w wersje na SNESA i tak mam zamiar niedługo jeszcze raz przejsc.
Wczoraj to przeszłośc. Jutro to tajemnica. Dzien dzisiejszy to dar losu.

Awatar użytkownika
PiotrW
Posty: 52
Rejestracja: 27 lis 2008, o 23:18
Kontakt:

Re: [SNES] Harvest Moon - betatesty

Postautor: PiotrW » 17 paź 2010, o 09:29

Już jest dawno po testach :P
Mziab nawet już wydał nową wersję spolszczenia: http://www.jrkrpg.pl/mziab/?kat=prj&id=hmoon

Awatar użytkownika
mziab
Posty: 459
Rejestracja: 20 maja 2008, o 23:11
Grupa: mteam
Kontakt:

Re: [SNES] Harvest Moon - betatesty

Postautor: mziab » 17 paź 2010, o 10:42

Kurajmo: Przykro mi, ale jak napisał PiotrW, testy już dawno się zakończyły, a odświeżona łatka jest już wydana. Jakoś nie sądziłem, że ktoś wykopie ten temat, więc go nie zamykałem. W każdym razie, jakbyś w przyszłości czuł się na siłach testować coś z moich rzeczy, jestem otwarty na propozycje.
"Człowieka można przedstawić w postaci ułamka, w którym licznikiem są jego właściwości, a mianownikiem - mniemanie o sobie. Im większy mianownik, tym mniejszy cały ułamek." - Lew Tołstoj


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości