[PC] Clive Barker's Undying

Wszelkie projekty niedokończone i opuszczone. Wiele z nich można dokończyć, jeżeli nie chce się zaczynać tłumaczenia od zera.
Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Clive Barker's Undying

Postautor: mendosa » 31 sty 2015, o 09:29

Projekt będzie kontynuowany, nie wiem tylko kiedy znajdę na to czas, dlatego też mimo, że już we wrześniu 2014 rozmawiałem z Yareksem o przejęciu projektu, nie podaję tu żadnych informacji. Spokojnie, wszystko w swoim czasie :)
N.E.M.O.

mario
Posty: 55
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:12

Re: [PC] Clive Barker's Undying

Postautor: mario » 16 paź 2016, o 17:11

Czy coś ruszyło się z projektem do przodu? Dawno nie było żadnych nowych wiadomości.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Clive Barker's Undying

Postautor: mendosa » 23 paź 2016, o 18:03

Nic niestety nie ruszyło, może oprócz wykonania solidnej korekty Dziennika Jeremiasza (jam to, nie chwaląc się, sprawił ;). W kwietniu 2016 zawiesiłem udział we wszystkich projektach, wyjątkiem jest najnowszy Gabriel Knight, jednak tylko dlatego, że wydano "upierdliwą" poprawkę.
N.E.M.O.

mario
Posty: 55
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:12

Re: [PC] Clive Barker's Undying

Postautor: mario » 26 paź 2016, o 22:03

Szkoda, liczyłem na szybkie wydanie spolszczenia :( A to zawieszenie jest trwałe, czy czasowe? :)

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Clive Barker's Undying

Postautor: mendosa » 29 paź 2016, o 10:09

Zawieszenie miało być krótkotrwałe, jednak przedłuża się. Nie chcę niczego obiecywać, ale może z końcem roku powoli zacznę wracać do projektów - przy czym, akurat ten projekt ma niski priorytet, gdyż przed nim znajdują się trzy "rozgrzebane" przygodówki.
N.E.M.O.


Wróć do „Projekty porzucone i nieaktywne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości